۱۵م، بهمن ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۵م, بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۶ ب.ظ | کد خبر: 68963

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول که با حضور اعضای این ستاد در اتاق اصناف این شهرستان ضمن بزرگداشت ایام فاطمیه و دهه مبارک فجر گفت: باید مراقب حضور افراد غیر بومی و عواقب ناشی از این حضور بود.

امام جمعه دزفول به ابتذال اخلاقی در شهرستان اشاره و اظهار کرد: اگر ابتذال اخلاقی به حال خود رها شود ممکن است زمینه بدآموزی و بدنامی شهرستان در فضای مجازی و ماهواره ای توسط افراد مغرض و ضد انقلاب فراهم شود.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر دزفول با تأکید بر جدیت بر مسئله حجاب تصریح کرد: باید با استفاده از ظرفیت فرهنگی شهرستان حوزه علمیه خواهران، بسیج خواهران و با حمایت تمام دستگاه ها، برنامه های فرهنگی برای مبارزه با ابتذال، طراحی و اجرا شود.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: باید به گونه ای برنامه ریزی کرد که فضا برای افراد مغرض و مفسد در جامعه تنگ شود که آزادی مفسدین ناامنی و خطر بزرگی برای جامعه محسوب می شود.

امام جمعه دزفول به تعهد، تدین و اصالت مردم دزفول اشاره کرد و افزود: باید مراقبت شود تا اصالت مردم از دست نرود و اگر مردم احساس کنند که مسئولین جدی هستند امیدوار شده و اعتراضات به مسائل فرهنگی و اخلاقی کم خواهد شد.

همچنین سرهنگ محتشمی با مرور مصوبات جلسات گذشته به استعمال دخانیات اشاره کرد و گفت: مردم از مسئولین انتظار عمل دارند و باید با آسیب شناسی و درمان این بیماری جامعه که همت جمعی فرمانداری، شهرداری، اصناف، دانشگاه علوم پزشکی و سیستم قضایی را می طلبد مراقب عواقب و بیماری های ناشی از استعمال دخانیات و قلیان که برای جامعه هزینه سنگینی دارد بود.

اعضای ستاد امر به معروف مرتبط با موضوع، گزارشی از نظارات مستقیم بر مکان های ارائه دهنده قلیان و دخانیات و همچنین موضوع کافی شاپ ها و تالارها در سطح شهرستان ارائه دادند.