۱۵م، بهمن ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۵م, بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۱ ق.ظ | کد خبر: 68955

به گزارش پایگاه اطلاع رسنی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در آئین افتتاح کوچه های بنی هاشم که به مناسبت ایام فاطمیه در حسینیه ثارالله صورت گرفت ضمن تقدیر از برگزاری چنین نمایشگاهی گفت: پیام انقلاب اسلامی و جایگاه و نقش زن در انقلاب وجه مشترک دو مناسبت ایام فاطمیه و دهه فجر می باشد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول یکی از هجمه های دشمن در مقابل انقلاب اسلامی را حمله به جایگاه زن عنوان کرد و افزود: از تحرکات دشمن مشخص است که از حجاب هراس دارد و در صدد شکستن حرمت آن می باشد.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: برای ایستادگی در مقابل هجمه دشمن نیاز به اسوه داریم و اسوه و الگویی برتر از حضرت فاطمه زهرا(س) در مقام و منزلت زن وجود ندارد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول تصریح کرد: پیام اجرای سرود با حجاب و چادر این است که در مقابل دشمن از حضرت فاطمه(س) سرمشق گرفته و حجاب خود را مانند یک سنگر در برابر هجمه به مقام و منزلت زن به دشمن عرضه می کنیم.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: در جنگ نرم و جنگ فرهنگی سلاح و تجهیزات نظامی کاربرد ندارد بلکه پیام های فرهنگی مبادله می شود و در اصل فرهنگ است که می جنگد.

امام جمعه دزفول نمایشگاه کوچه های بنی هاشم را جالب دانست و ادامه داد: این نمایشگاه پیام رسانی ایام فاطمیه را بر عهده دارد و با معرفی اول مظلومه عالم، چرایی ظلم و ستم به بزرگترین بانوی اسلام را بیان می کند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی افزود: امروز ما وظیفه داریم که با پیام رسانی و برنامه های صحیح فرهنگی، فرهنگ حقیقی تاریخ را بدون هیچ تعصب و توهینی برای نسل جوان بیان کنیم.

امام جمعه دزفول فضا سازی را امری به روز و مؤثر دانست و تأکید کرد: با شور و احساس نسبت به حضرت صدیقه طاهره(س) باید برنامه های معرفت افزایی داشته باشیم.