۱۴م، بهمن ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۴م, بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۷ ب.ظ | کد خبر: 68933

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمنی قاضی امام جمعه شهرستان دزفول در جمع تعدادی از دانش آموزان در کنار مضجع نورانی آیت الله قاضی(ره) وشهدای انقلاب ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی گفت: اگر نسبت به علما، شهدا، ارزش های انقلاب و منویات مقام معظم رهبری پایبند و متعهد باشیم قطعا دشمن موفق نخواهد بود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول اظهار کرد: جوانان و نوجوانان آینده سازان کشور بوده و نقش بسیار مهمی در تداوم انقلاب اسلامی دارند، باید کمر همت بسته و با درس خواندن، در صحنه بودن و آگاهی به مسائل روز و نقشه های دشمن مراقب باشند در دام دشمن نیافتند.

امام جمعه دزفول به سالروز رحلت آیت الله قاضی اشاره و خاطرنشان کرد: در کنار مضجع نورانی آیت الله قاضی(ره) با شهدا و امام شهدا پیمانی دیگر می بندیم که همچنان در راه انقلاب اسلامی و در مسیر شهدا پایدار و استوار بمانیم.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی افزود: باید وظیفه خود را در قبال شهدا و ولایت به خوبی انجام دهیم تا در روز قیامت روسفید باشیم.

همچنین عبدالمحمد جرجانی مدیر آموزش و پرورش دزفول گفت: آیت الله قاضی(ره) یکی از ارزش ها و نگین شهرستان دزفول و یک بسیجی واقعی بودند.