۱۴م، بهمن ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۴م, بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۳ ق.ظ | کد خبر: 68924

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” تاکسی های شهرستان دزفول در آئین باشکوه رژه به مناسبت ۱۲ بهمن سالروز ورود تاریخی امام(ره) به میهن اسلامی و با حضور جمعی از مسئولین شهرستان، با شهیدان، امام شهیدان و مقام معظم رهبری میثاقی دوباره بستند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی ضمن تبریک آغاز دهه فجر گفت: تاکسیرانان یکی از اقشار زحمت کش جامعه هستند که خدمات ارزنده ای ارائه می دهند و اگر نباشند امور جامعه مختل می شود.

امام جمعه دزفول رژه تاکسی های دزفول را بسیار ارزشمند و دارای پیام دانست و افزود: علیرغم مشکلات و کاستی های موجود، همراه انقلاب و نظام بودن پیام این حضور تاکسیرانان می باشد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: حضور قشر زحمت کش تاکسیرانان در این مراسم برای مسئولین مسئولیت آور است و مسئولین باید در قبال این حرکت توأم با معرفت و بصیرت، احساس وظیفه و تکلیف کرده و در حد توان خود صادقانه و بی ریا به مردم خدمت کنند.

وی تصریح کرد: از دشمن توطئه گر هراس نداریم و سعی بر این است که به دشمن اجازه نفوذ و اختلاف افکنی را ندهیم چون مادام که همراه و همدل باشیم دشمن نمی تواند موفق باشد.

امام جمعه دزفول جدی گرفتن مطالبات مردمی را لازم دانست و خاطرنشان کرد: مسئولین باید وحدت مردم را قدر بدانند، به مشکلات آنان رسیدگی کنند و با امید به حل مشکلات، جامعه ای بدون مشکل و تبعیض بسازیم.