۲۲م، دی ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت نامه شهید مجید انبری

بدانید که خیر و صلاح شما در پیروی از ولایت فقیه است.

زمان انتشار: ۲۲م, دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 68563

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیتنامه برادر شهید مجــیـد انــبـری

با سلام و درود فراوان به حضرت محمد(ص) پیامبر خدا و مهدی موعود منجی عالم بشریت فریاد رس امت اسلام و نائب بر حقش حامی مستضعفان ابر مرد تاریخ، رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران فرمانده کل قوا خمینی روح خدا و با درود فراوان به سرور شهیدان امام حسین(ع) و شهیدان انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و سلام گرم به رزمندگان اسلام که در جبهه های نبرد حق علیه باطل مشغول پیکارند.

اکنون که توفیق پیدا کرده ام که در راه اسلام جانفشانی کنم و از خون شهیدان از کربلای امام حسین(ع) تا کربلای ایران حراست نمایم امیدوارم در این راهی که قدم برداشته ام با سرافرازی بیرون بیایم و بتوانم خدمتی به اسلام بنمایم.

سخنی چند با خانواده و امت حزب الله اسلامی خویش دارم که امیدوارم مثمر ثمر باشد. برادران ایمانی: اول اینکه همیشه پشتیبان اسلام و امام باشید و امام را تنها نگذارید و بدانید که خیر و صلاح شما در پیروی از ولایت فقیه است.

دوم اینکه پشتیبان این دولت باشید که این دولت همان دولت اسلامی است که شهیدان برای قوی کردن آن سر سپرده اند و به خدا پیوستند.

سومین سخن من با خواهران حزب الهی است که همچون زینب باشند و با حجاب خویش پاسدار خون شهدا باشند و نگذارند عده ای بنام بد حجاب جامعه را به فساد بکشند و دیگر اینکه همیشه در نماز جمعه و دعای کمیل و دیگر مراسمات شرکت نمایید و به دشمن بفهمانید که دیگر جای او در این سرزمین نیست و باید نابود گردد.

و نیز همیشه و در همه حال امت شهید پرور خود را پیرو ولایت فقیه بدانند و پیروی از دستورات پیامبر گونه امام کرده، روحانیت عزیز و متعهد را که یک عمر در زجرو شکنجه بوده اند و اکنون نیز با تمام کوشش و قدرت در پی این هستند که انقلاب را به پیش ببرند را مورد حمایت قرار بدهند.

باردیگر تأکید می کنم که همیشه و در همه حال در صحنه بودن خود را حفظ کنید. با منافقین و افراد ضد دین با تمام کوشش مبارزه و مقابله کنید چرا که آنان نوکری بیش نیستند و وظیفه نوکراجرای امر ارباب است و اینان دنبال فرصت میگردند تا به این انقلاب ضربه ای وارد کنند.

و اما با خانواده خویش سخنی کوتاه داشتم. آری من رفتم تا با خون با خط انبیاء و امامان و ولایت فقیه میثاق ببندم.

آری مادر جان فرزند تو رفته تا با خون نا قابل خویش بدنیا بفهماند که اسلام هست و معلمی مثل حسین(ع) دارد که در روز عاشورا با قامتی سرافراز در برابر تمامی کفر ایستاد و گفت که: هیهات من الذله :یعنی ذلت را نمی پذیرم.

مادر جان هر وقت خواستی گریه کنی بیاد مصیبتهای حضرت زینب(س) در عصر عاشورا باش و آنوقت خدا را شکر گزار و صبر کن که خداوند در قرآن به صابران وعدة نیکو داده است. و اما از برادران خودم می خواهم که مادرمان را تنها نگذارند و همیشه با هم باشند.

در مراسم عزاداری حضرت حسین ابن علی(ع) و دیگر مجالس شرکت کنید و دیگران را تشویق به این کار بکنید که ان شاءالله به همین زودی با رشادت برادران رزمنده راه کربلای حسینی باز و شما ملت معظم به زیارت بزرگوار میروید.

نماز شب را حتماً بپای دارید که خیلی سودمند است و برای آخرت شما مفید است و روز قیامت شفیع شما خواهد بود. و نماز بپای دارید که ما برای اقامه نماز به جبهه میروم که نماز ستون دین است.

در اهتزاز باد پرچم خونین لا اله الا الله در اقصی نقاط جهان جاوید و طولانی باد عمر گرانقدر رهبر عزیزمان نابود باد مکر اشرار و منافقین من در راه خدا کشته شده ام و خون بهایم خداست چون با پرداخت این همه خون بهاست که ما در جنگ پیروز میشویم و این همه علائم و امدادهای غیبی و معجزه ها را می بینیم.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

رزمندگان اسلام نصرت عطا بفرما

والسلام

مجید انبری – جبهه اروند رود

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول