۲۰م، دی ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۰م, دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۳ ب.ظ | کد خبر: 68557

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول در همایش استانی که به مناسبت ۱۵ دی ماه سالروز صدور فرمان امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل هسته گزینش با حضور گزینشگران آموزش و پرورش استان در دزفول به اهمیت و حساسیت گزینش اشاره کرد و گفت: نقش هدایتگری از مجرای صحیح هدایت به تلاش اعضای هسته گزینش برمی گردد.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: در عرصه های حساس باید با توکل به خدا و توسل به ائمه(ع) انجام وظیفه کرد که در این صورت نتایج و برکات فراوانی دارد و اگر وظیفه به درستی انجام نگیرد مفسده های زیادی به دنبال خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول با اشاره به روایات اظهار داشت: کار گزینشگران همانند قضات می باشد و تنها دسته ای از آنها وارد بهشت می شوند که دانسته و با حجت شرعی حکم به عدالت کنند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: امروزه در جنگ نرم، آموزش و پرورش و تربیت نوجوانان و جوانان یکی از عرصه های هدف دشمن است که سعی دارد به اشکال مختلف در آن رخنه کند و باید مستمر و بادقت و هوشیاری و تدبیر مراقب ترفندها و فتنه های پیچیده دشمن بود.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: باید در عرصه حساس و مهم جنگ نرم به گونه ای تلاش و انجام وظیفه کرد تا در مسیر آرمان های بلند انقلاب اسلامی، شهدا و امام شهدا بود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول به گوهر گرانسنگ پشتیبانی از ولایت که با تلاش به دست آمده اشاره کرد و افزود: باید قدرشناس نعمت ولایت که حصن حصین نظام بوده و چون کوه استوار می باشد بود.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی با تأکید بر انعکاس مطالبه گری مردم از سوی صدا و سیما، اظهار داشت: حفظ نظام و کشور امنیت، وظیفه ای همگانی و ملی است و باید  با توفیق الهی و با هوشیاری و بردباری همچنان در صحنه حضور داشته باشیم.

شایان ذکر است که نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حجة الاسلام والمسلمین قاضی نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول اقامه شد.