۱۸م، دی ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۸م, دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۷ ب.ظ | کد خبر: 68536

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول در جلسه ای که به منظور تقدیر از مدیران فعال مدارس شهرستان دزفول در ایام اربعین و کمک رسانی به مردم زلزله زده غرب کشور در سالن اجتماعات آموزش و پرورش دزفول گفت: زحمات و تلاش جهادگونه و خالصانه فرهنگیان در ایام اربعین و کمک رسانی به آسیب دیدگان غرب کشور قابل تقدیر می باشد.

امام جمعه دزفول به نقش آفرینی فرهنگیان در حماسه عظیم اربعین حسینی اشاره و تصریح کرد: فرهنگیان علاوه بر انجام وظیفه ذاتی خود در عرصه علم و دانش و آموزش و پرورش که بسیار مهم و اساسی می باشد در همه عرصه ها و صحنه ها حضوری پررنگ دارند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول بهترین و مطمئن ترین چتر را چتر ولایت بیان کرد و افزود: حضور فرهنگیان در عرصه های مختلف از افتخارات شهرستان و موجب سربلندی و سرافرازی دزفول می باشد.

امام جمعه دزفول آموزش و پرورش را ظرفیت اول فرهنگی جامعه دانست و ادامه داد: حضور روحانیت در مدارس بسیار مهم و در مباحث فرهنگی و تربیتی اثرگذار است و باید مستمر بوده و مختص ایام ماه محرم و صفر نشود و با تشکیل کمیته همکاری بین حوزه و آموزش و پرورش این ظرفیت وجود دارد ولی باید این ارتباط بیشتر شود.

همچنین جرجانی مدیر آموزش و پرورش دزفول با تقدیر از حضور فرهنگیان در عرصه های مختلف گفت: جامعه فرهنگیان با همت خود ثابت کردند همیشه پشتیبان ولایت و ائمه معصومین خصوصا امام حسین(ع) می باشند.

وی اظهار داشت: حساب ستاد اربعین باز بوده و علاقه مندان می توانند مبالغ مورد نظر خود را برای استفاده در موکب شهرستان دزفول در پایانه مرزی چذابه در سال آینده واریز کنند.

در ادامه این دیدار مسئولین مدارس به بیان مشکلات فرهنگی شهرستان و پیشنهاداتی در خصوص ارتقای سطح فرهنگی و پاسخ به شبهات دانش آموزان و فرهنگیان پرداختند.

در پایان این دیدار صمیمی به فرهنگیان فعال در ایام اربعین لوح تقدیر و هدایایی از طرف امام جمعه دزفول اهدا شد.