۱۶م، دی ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۶م, دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۴ ق.ظ | کد خبر: 68510

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول در دیدار معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش دزفول گفت: باید نقاط قوت و ضعف را شناسایی کرده و با تقویت نقاط قوت و اصلاح نقاط ضعف، جایگاه فعلی را حفظ و در جهت بالا بردن این جایگاه تلاش شود.

امام جمعه دزفول اظهار داشت: حضور دانش آموزان در مراسم عبادی سیاسی جمعه بسیار مهم و یک کار فرهنگی اصیل بوده و هم برای خود دانش آموزان و هم در ایجاد فضای فرهنگی شهرستان مؤثر می باشد.

پورابراهیم معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان دزفول گزارش مبسوطی از عملکرد پرورشی و تربیتی مدارس شهرستان ارائه داد و گفت: دانش آموزان مدارس شهرستان دزفول در مباحث درس هایی از قرآن و مهدویت در استان پیشتاز بوده و استان خوزستان در مقایسه با کشور بالاترین آمار را دارد.

وی به طرح های ابتکاری شهرستان اشاره کرد و افزود: برگزاری اردوهای مذهبی دانش آموزان و مربیان در خصوص آشنایی با اماکن مذهبی شهرستان، اجرای برنامه منحصر به فرد جشن تکلیف دانش آموزان دختر، اجرای طرح مصباح الهدی که تلاش دارد هرسال یکی از معصومین را به دانش آموزان بشناساند، از جمله برنامه های شهرستان می باشد.

معاون پرورشی آموزش و پرورش دزفول اظهار داشت: با تشکیل کمیته همکاری بین حوزه و آموزش و پرورش دزفول، در مناسبت های مختلف طلاب خواهر و برادر در مدارس شهرستان حضور یافته و مورد استقبال مسئولین مدارس و دانش آموزان واقع شده است.