۱۴م، دی ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۴م, دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۵ ق.ظ | کد خبر: 68466

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول در دیدار مسئولین دبیرستان شهید زربخش اولین مدرسه امین شهرستان دزفول ضمن تأکید بر تلاش در جهت شکوفایی استعدادها خصوصا در قشر نوجوانان گفت: امسال باید از تجربیات گذشته استفاده شده و با تقویت نقاط قوت تلاش شود که این مدرسه بعنوان پایگاه فرهنگی و نهایتا قطب فرهنگی منطقه شناخته شود.

در این دیدار که به منظور ارائه گزارشی از عملکرد دبیرستان شهید زربخش صورت گرفت حجة الاسلام قلی نژاد مدیر دبیرستان شهید زربخش با اشاره به اینکه تعدادی از دانش آموزان به سمت مساجد هدایت شده بودند گفت: در تابستان دوره های آموزشی برای دانش آموزانی که علاقه مند به برنامه های فرهنگی بوده و محیط دیگری غیر از مدرسه برای گذراندن اوقات فراغت نداشتند برگزار شد.

وی افزود: تعداد ۱۱ نفر از دانش آموزان نخبه دبیرستان از طرف آستان قدس رضوی به مشهد مشرف شده و از برنامه های فرهنگی آستان قدس رضوی بهره بردند.

وی به اجرای برنامه های فرهنگی اشاره و خاطرنشان کرد: برگزاری مراسم در طول دو ماه محرم و صفر، اردوی چذابه در ایام اربعین که با استقبال فراوان روبرو شد، راه اندازی کتابخانه با ۵۰۰-۴۰۰ عنوان کتاب، اردوی جهادی کاشت نهال، کسب مقام گروه سرود، حفظ قرآن و همچنین برگزاری دوره مهدویت یاوران مهدی(عج) از جمله برنامه های فرهنگی مدرسه امین شهرستان دزفول بود.

حجة الاسلام والمسلمین قلی نژاد به رضایت مندی از روند رو به رشد دبیرستان اشاره کرد و افزود: این دبیرستان اولین و تنها مدرسه وابسته به حوزه علمیه می باشد که می طلبد امام جمعه و حوزه علمیه توجه و حمایت جدی تری داشته باشند.