۱۳م، دی ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در راهپیمایی مردم دزفول به منظور تجدید بیعت با مقام معظم رهبری

امام جمعه دزفول: مردم شهرستان با حضور بصیرتمند خود در صحنه، حماسه ای بزرگ خلق کردند.

زمان انتشار: ۱۳م, دی ۱۳۹۶ ساعت ۲:۱۶ ب.ظ | کد خبر: 68450

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امروز اقشار مختلف مردم ولایت مدار و انقلابی شهرستان دزفول روحانیت و حوزویان، دانشگاهیان، ادارات، کسبه، دانش آموزان، ومعلمین، عشایر بختیاری و عرب در پی ناامنی های چند روز اخیر توسط  آشوبگران در شهرهای مختلف، به منظور محکومیت چنین اقداماتی و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و آرمان های انقلاب اسلامی، با شکوه فراوان در راهپیمایی شرکت کردند و بار دیگر مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام وارد آوردند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی در این راهپیمایی بزرگ مردم متدین شهرستان دزفول گفت: امروز روزی تاریخی، حماسی و ماندگار برای مردم غیور و انقلابی خوزستان دلاور و دزفول قهرمان بر صفحه روزگار رقم خورد.

امام جمعه دزفول با تقدیر از حضور اقشار مختلف مردم دزفول که با همدلی و هم بستگی پا به پای ملت بزرگ ایران حماسه آفریدند افزود: مردم شهرستان دزفول با حضور بصیرتمند خود در صحنه، حماسه ای بزرگ خلق کردند و نشان دادند که صف مردم از افراد خودفروخته و اراذل و اوباش جداست.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول با تأکید بر اینکه کسی که پرچم ایران را به آتش می کشد وطن فروش بوده و ایرانی نیست اظهار داشت: این حضور الهی و با صلابت، دوستان انقلاب را شاد و دشمنان کینه توز و سیه دل را ناامید و مأیوس کرد و دو پیام برای دشمنان و مسئولین داشت.

امام جمعه دزفول پیام حضور مردم به دشمنان را جدایی صف مردم از اراذل و اوباش دانست و ادامه داد: زمانی که انقلاب نهالی نوپا بود دشمنان نتوانستند کاری از پیش ببرند و امروز که شجره طیبه انقلاب به یک درخت تنومند تبدیل شده با چنین اعمالی نخواهند توانست انقلاب را تکان دهند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی افزود: برخی افراد در بدنه کشور نفوذ و با دشمن همراهی کرده، به مردم فشار می آورند ولی هنوز دشمن ملت ایران را نشناخته است، با چنین اقداماتی جز رسوایی نصیب شان نمی شود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول پیام حضور مردم به مسئولین را مطالبات به حق مردم عنوان و تصریح کرد: اگر مردم با نجابت خود فشارها را تحمل می کنند و همیشه در صحنه حضور دارند دلیل بر عدم وجود مشکلات و گلایه نیست، مسئولین باید حرف مردم را بشنوند تا دشمن سوء استفاده و بهره برداری نکند.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه باید خط قرمز نمایندگان مجلس مشکلات مردم باشد اظهار داشت: کسانی که تریبون در اختیار دارند مانند ائمه جمعه کشور باید از حقوق مردم دفاع کنند و هیچ مسامحه ای پذیرفته نیست.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی افزود: باید مسئولین به تأکیدات مقام عظمای ولایت مبنی بر اقتصاد مقاومتی، اشتغال جوانان و اتکا به توانمندی داخلی را در دستور کار خود داشته باشند.

امام جمعه دزفول گفت: فردی که سرمایه میلیاردی دارد و به دریافت حقوق متوسط مدیران و کار مندان جامعه اکتفا نمی کند نمی تواند درد افراد پایین جامعه که با بیکاری و کم درآمدی روزگار می گذرانند را درک کند.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: مسئولین و مدیران باید دست از تجمل گرایی و اشرافی گری برداشته و اگر قصد خدمت دارند حقوقی متوسط کارمندان جامعه داشته باشند و به فریاد مردم باشرافت، نجیب و وفادار به انقلاب برسند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول در پایان از بسیج و سپاه و نیروهای مسلح که عزت کشور می باشند قدردانی کرد که با تدبیر و قدرت از بروز ناامنی جلوگیری کردند.