۶م، دی ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۶م, دی ۱۳۹۶ ساعت ۱:۰۶ ب.ظ | کد خبر: 68380

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام و المسلمین قاضی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان دزفول در دیدار دکتر منانی رئیس بیمارستان بزرگ دزفول ضمن تبریک ولادت امام حسن عسکری(ع) گفت: باید به نقاط قوت در بخش سلامت و درمان که بخش حیاتی جامعه است توجه داشت.

حجة الاسلام و المسلمین قاضی خاطرنشان کرد: باید تلاش کرد تعامل بین خود مسئولین و حتی بین مسئولین و مردم افزایش یافته تا نتیجه بهتری داشته باشد.

امام جمعه دزفول به وظایف مسئولین اشاره کرد و افزود: مسئولین در برابر کل نظام وظایفی دارند و با انجام هماهنگ امور، موجب حفظ نظام شده که مورد تأکید امام خمینی(ره) نیز بود، و حفظ نظام با رضایت مردم که پشتوانه آن می باشند امکان پذیر است.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول اظهار کرد: خدمت، از هرکسی که باشد ولو اندک قابل تقدیر است و باید به عنوان یک فرهنگ در جامعه نهادینه شود.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: اولویت در خدمت به مردم است و در این خصوص جناح سیاسی اهمیت ندارد.

دکتر منانی رئیس بیمارستان بزرگ دزفول گزارشی از نحوه مدیریت بیمارستان و تعامل بین بیمارستان و دانشگاه ها و دیگر نهادها، تربیت دانشجویان پزشکی، پرستاری و مامایی، افزایش تجهیزات پزشکی و داروها و غیره ارائه داد و گفت: شهر دزفول از ظرفیت و پتانسیل بالایی برخوردار است که باید به آن توجه شود و در این زمینه باید تمام نهادها همکاری نمایند.