۶م، دی ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در جلسه شورای اداری و معرفی سرپرست فرمانداری دزفول

امام جمعه دزفول: هرکس برای مردم خدمت و تلاش کند شایسته تقدیر است.

زمان انتشار: ۶م, دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۹ ب.ظ | کد خبر: 68377

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلیمن قاضی نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول در جلسه شورای اداری که به مناسبت تودیع و معارفه فرماندار دزفول در فرمانداری این شهرستان تشکیل شد گفت: هرکس برای جامعه تلاش کند شایسته تقدیر است ولو اینکه ضعف هایی در کار داشته و گلایه هایی وجود داشته باشد، و این موضوع باید در جامعه نهادینه شود.

امام جمعه دزفول ضمن تقدیر از خدمات و تلاش های مهندس آصفی اظهار کرد: دزفول شهر علما، پیشکسوتان و مدیران کارآمد نظام و شهری است که به خون شهدا آغشته و در مقاومت و ایثارگری نمونه است، مسئولیت سنگینی به عهده ارسلان جعفری شهنی بعنوان سرپرست فرمانداری دزفول قرار داده شده است که برای ایشان آرزوی توفیق داریم.

ارسلان جعفری شهنی سرپرست جدید فرمانداری دزفول در سخنانی کوتاه این شهرستان را نماد مقاومت، ایثار و پایداری دانست و ضمن تقدیر از تلاش های فرماندار پیشین گفت: نام دزفول با پایداری و مقاومت عجین شده و امیدوارم بتوانم با استفاده از تجربه و مشورت فرماندار پیشین در این شهرستان، موفق عمل کنم.

وی همچنین خواستار همکاری مدیران دستگاه های اجرایی در راستای توسعه شهرستان شد.

شایان ذکر است که در این جلسه از خدمات مهندس آصفی فرماندار ویژه دزفول تقدیر و ارسلان جعفری شهنی بعنوان سرپرست فرمانداری دزفول منصوب شد.