۳م، دی ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۳م, دی ۱۳۹۶ ساعت ۸:۳۳ ق.ظ | کد خبر: 68351

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” موکب بزرگ شهرستان دزفول که در ایام اربعین در پایانه مرزی چذابه بعنوان قطب مواکب نامیده شد امسال نیز همچون سال های گذشته در حد اعلا خدمت رسانی به زائران اباعبدالله الحسین علیه السلام را انجام داد و در پی زلزله ۷ و ۳ دهم ریشتری غرب کشور که خسارات فراوانی به جای گذاشت، در منطقه سرپل ذهاب مستقر شده و کمک های نقدی و غیرنقدی مردم شهرستان را به مردم کرمانشاه ارائه داد.

افراد اعزام شده به منطقه زلزله زده پس از اتمام مأموریت خود در منطقه سرپل ذهاب کرمانشاه با حجة الاسلام والمسلمین قاضی دیدار کرده و گزارشی از میزان و نحوه ارائه خدمات ارائه دادند.

امام جمعه دزفول در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش در ارائه خدمات در ایام اربعین و در استان کرمانشاه گفت: ارائه چنین خدماتی و بدون هیچ گونه نفع شخصی نوعی ایثار و جهاد محسوب شده و موجب کسب دستاورد بسیار بالایی شده است.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول نام بلند و شهرت بالا بدلیل ایمان و تلاش خالصانه افراد دانست و اظهار کرد: این جایگاه گوهر گرانبهایی است  که باید آن را حفظ کرد و اجازه نداد از دست برود.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی با تأکید بر اینکه کار مخلصانه ولو کوچک ماندگار است افزود: بدون همت بلند و زحمت، هیچ کاری ثمر نمی دهد و نباید از مشکلات هراسید و کار را به دلیل احتمال بروز نقص و کاستی تعطیل کرد.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: با بزرگنمایی مشکلات نباید اصل کار به فراموشی سپرده شود بلکه با بررسی مسائل باید نقاط قوت و ضعف را یافته نقاط قوت را تقویت و برای رفع نقاط ضعف راهکار مناسب ارائه داد.

اعضای موکب دزفول در گزارش خود بیان کردند: شهرستان دزفول بیش از ۲ میلیارد تومان بصورت نقدی و غیر نقدی به مردم خسارت دیده از زلزله استان کرمانشاه کمک کردند و موکب شهرستان دزفول با استقرار در منطقه و پخت روزانه نان و غذای گرم و ارائه لوازم و اقلام مصرفی و مورد نیاز مردم منطقه، تسکینی بر آلام دل های دردمند منطقه شد.

شایان ذکر است لوح تقدیر اهدایی از سوی هنرمندان منطقه سرپل ذهاب به موکب دزفول به پاس قدردانی از ارائه خدمات، به حجة الاسلام والمسلمین قاضی نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول بعنوان رئیس ستاد اربعین دزفول تقدیم شد.