۱۳م، آذر ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۳م, آذر ۱۳۹۶ ساعت ۹:۰۶ ق.ظ | کد خبر: 67999

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول در دیدار اعضای ستاد دعای شهرستان دزفول ضمن تقدیر از تلاش های خالصانه این ستاد گفت: علیرغم کمبودها و کم لطفی ها، سعی در برپایی کار ستاد داشته اید که جای تقدیر دارد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: اعضای ستاد دعا افرادی متدین فعال و توانمند هستند که سرمایه های فرهنگی شهرستان محسوب می شوند و باید قدر سرمایه ها را دانست.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی افزود: بعضی رفتارها صرفا بدلیل عدم شناخت و نداشتن تجربه و پختگی لازم در عرصه مدیریتی می باشد؛ ولی به فرموده مقام عظمای ولایت که باید به توانمندی های بومی بها داده شود، نباید در مسائل فرهنگی به نیروهای بومی بی اعتنا بود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول خاطرنشان کرد: استقبال شهروندان از برگزاری محافل دعا، مراسم مذهبی، راهپیمایی ها و نمازجمعه از مؤلفه های تدین شهرستان می باشد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: ستاد دعا جهادگونه در مدتی طولانی عمل نموده و موجب سربلندی شهرستان شده است که خدمت بزرگی بوده و باید قدردان بود.

همچنین اعضای ستاد دعا گلایه های خود از بعضی افراد و مسئولین را با حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول درمیان گذاشتند و خواستار حل مشکل شدند.