۴م، آذر ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در پی توزیع کمکهای مردم دزفول به زلزله زدگان

مردم سرپل ذهاب از کمکهای مردم شهرستان دزفول تقدیر کردند.

زمان انتشار: ۴م, آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۵ ق.ظ | کد خبر: 67867

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” غللامرضا جعفری نماینده امام جمعه دزفول در امر کمک رسانی به زلزله زدگان و مسئول ستاد اربعین شهرستان دزفول مستقر در سرپل ذهاب گفت: این ستاد به مدت ۱۱ روز است که در اردوگاه فرهنگی و تفریحی آموزش و پرورش شهرستان سرپل ذهاب مستقر شده و کار خدمات رسانی به زلزله زدگان عزیز این نقطه از کشورمان را آغاز کرده است.

وی ادامه داد: کمکهای مردم شهرستان دزفول علاوه بر شهر سرپل ذهاب و گیلان غرب در بین مردم  ۱۵ روستای زلزله زده در دوبخش پوشاک، البسه و وسایل گرم و مواد غذایی توزیع می شود.

نماینده امام جمعه دزفول مستقر در سرپل ذهاب تأکید کرد: روزانه ۲۰۰۰ تا ۲۲۰۰ پرس غذای گرم در بین مردم شهری و روستایی منطقه زلزله زده با همکاری مردم توزیع می شود.

وی گفت: نانوایی سیار در مرز چذابه هم اکنون در محل بخش ازگله کانون زلزله اخیر در استان کرمانشاه مستقر شده که از فردا با ۴ نفر شروع به پخت نان خواهد کرد.

جعفری کمکهای مردم شهرستان دزفول را شامل پتو، بالشت، زیر انداز، تشک، لحاف، پوشاک، نایلون، هیتر برقی، انواع بخاری و مواد غذایی و میوه شامل ۵ تن سیب زمینی، ۱۰۰ کیسه آرد، دوتن پرتقال و نارنگی و مقدار زیادی انواع کنسرو، حبوبات، خرما، برنج، روغن و انواع مواد شوینده برشمرد و از پیگیریهای مستمر امام جمعه و کمک همه مردم عزیز شهرستان دزفول در ارسال این کمکها قدردانی کرد.

وی همچنین تشکر تعدادی از مسئولان استان کرمانشاه، امام جمعه سرپل ذهاب و مردم عزیز سرپل ذهاب را از مردم نوع دوست شهرستان دزفول اعلام کرد و یاد آورشد در این زمینه بنرهایی در سطح شهرستان نصب شده است.