۲م، آذر ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲م, آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۸ ق.ظ | کد خبر: 67816

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” پیکر پاک و مطهر ششمین شهید مدافع حرم از دزفول شهید “عارف کاید خورده” بر دوش مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان دزفول و با حضور جمعی از علما، روحانیان، طلابT مسئولین شهرستان و نیروهای نظامی و انتظامی تشییع شد.

این مراسم که با شکوه کم نظیر مردم به نشانه قدردانی از رشادت های شهدا و همدلی با خانواده های شهدا همراه بود پس از اقامه نماز توسط حجة الاسلام والمسلمین قاضی نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول از مقابل حسینیه ثارالله و یادمان شهدای گمنام تا گلزار شهدای شهید آباد تشییع شد.

شایان ذکر است که شهید عارف کاید خورده در روز ۲۸ آبان ماه مصادف با سالروز شهادت امام رضا علیه السلام به میهن اسلامی وارد و پس از مراحل تشریفاتی روز اول آذر ماه به شهرستان دزفول و حسینیه ثارالله دزفول منتقل شد و شب گذشته مراسم وداع با شهید در همین محل برگزار شد.

شهید عارف کاید خورده پس از دو بار مجروح شدن در عملیات نبل و الزهرا، بار سوم به سوریه اعزام شده و در عملیات آزادسازی البوکمال سوریه به مقام والای شهادت که آرزوی شهید بود دست یافت.

یادآور می شود که پس از گذشت قریب ۶ سال از هجوم ناجوانمردانه گروه تکفیری داعش در منطقه عراق و سوریه، و مأموریت یافتن سردار قاسم سلیمانی از سوی مقام معظم رهبری برای مقابله و نابودی این گروه که از سوی تمام بلاد کفر در دنیا پشتیبانی می شد، سردار سلیمانی در روز ۳۰ آبان ماه طی نامه ای به مقام عظمای ولایت رسما نابودی و شکست داعش را اعلام کرد.

روح تمام شهدا خصوصا شهدای مدافع حرم گرامی باد