۲م، آذر ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در دیدار بسیج ادارات به مناسبت هفته بسیج

امام جمعه دزفول: روحیه هر ملتی باید بسیجی و خدمت به کشور باشد.

زمان انتشار: ۲م, آذر ۱۳۹۶ ساعت ۹:۵۷ ق.ظ | کد خبر: 67802

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول در دیدار مسئولین بسیج ادارات دزفول به مناسبت هفته بسیج در نهاد امامت جمعه شهرستان دزفول ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و هفته بسیج و تسلیت حادثه غم بار زمین لرزه در غرب کشور گفت: می توان بسیج را بعنوان یک موجود زنده و پویا تعبیر کرد که بالندگی دارد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: اتحاد در کمک رسانی در قضیه زلزله و پیروزی بر گروه تکفیری داعش نشان داد که بسیج نسخه و فرهنگی است که لازمه هر کشوری می باشد و باید روحیه هر ملتی بسیجی و خدمت به کشور باشد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول افزود: زمانی که مقام معظم رهبری بین مردم کرمانشاه رفت و آنها را با سخنان امید بخش خود مورد  لطف و تفقد قرار داد، نشان داد که ایشان نیز دارای فرهنگ بسیجی می باشند و همین روحیه بسیجی رهبر و ملت است که نظام و کشور را حفظ کرده است.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: روحیه بسیجی کشورهای عراق و سوریه و لبنان الهام گرفته از روحیه بسیجی ایران است و همین روحیه موجب شد کشورهای اسلامی در کنار هم با گروه داعش مبارزه کرده و به پیروزی برسند.

امام جمعه دزفول ادامه داد: روحیه بسیجی استکبار جهانی و اسراییل را بیچاره کرده و عربستان را به دریوزگی انداخته تا جایی که عربستان به اسراییل، دشمن اسلام متوسل شده است.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول به جهانی شدن فرهنگ بسیجی اشاره کرد و افزود: شهدای مدافع حرم نشان دادند که فرهنگ بسیجی و فرهنگ ایثار و جهاد و شهادت، فرهنگی زنده و پویا است که با گذشت زمان ابعاد آن درخشان تر می شود.

امام جمعه دزفول خاطردنشان کرد: هرچه گستردگی و عمق کار روشن تر می شود مسئولیت مسئولین نیز سنگین تر شده و باید تلاش بر این باشد که نه شتاب این فرهنگ کاسته نشده بلکه به شتاب آن افزوده شود.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: بسیج یک فکر و اندیشه و مکتب و فرهنگ است و دشمنان دریافته اند که نمی توان با فرهنگ بسیجی مقابله کرد.

امام جمعه دزفول نقطه قوت ما را اعتقاد و فرهنگ ما دانست و گفت: دشمن از روحیه و اندیشه بسیجی جوانان و نوجوانان هراس دارد و آن را هدف قرار داده است و تلاش دارد از نشر آن جلوگیری نماید.