۲۱م، آبان ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۱م, آبان ۱۳۹۶ ساعت ۹:۵۷ ق.ظ | کد خبر: 67538

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول از موکب شهرستان دزفول در پایانه مرزی چذابه در ایام اربعین حسینی بازدید کرد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی در بین الصلاتین نماز جماعت مغرب و عشا که به امامت امام جمعه دزفول در این موکب اقامه شد گفت: از اخلاص شهدای مدافع حرم و بصیرت مقام معظم رهبری و با یاری پروردگار، حادثه سال ۶۱ هجری و هتک حرمت اهل بیت پیامبر(ص) تکرار نشد و ننگ تاریخی بر پیشانی نسل ما حک نشد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: یکی از مسائلی که شاید برای حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام از همه مشکلات سنگین تر بود اسارت اهل بیت(ع) بود.

در ادامه این سفر حجة الاسلام والمسلمین قاضی از نحوه و نوع ارائه خدمات به زائران سیدالشهدا در ایام اربعین حسینی در مجموعه های مختلف بازدید و از تلاش و اخلاص همه خادمین تقدیر و تشکر کرد.

شایان ذکر است که موکب شهرستان دزفول همه ساله در این ایام خدمت رسانی به زائران را بر عهده گرفته و گستردگی کار این موکب به گونه ای است که دیگر مواکب منطقه را نیز تا حدودی پشتیبانی می کند.

همچنین شهرستان دزفول امسال با برپایی موکب باب الحوائج علی اصغر(ع) در شهر کربلا، افتخار خدمت رسانی به زوار در دو مکان پایانه مرزی چذابه و شهر کربلا را عهده دار بوده است.