۱۹م، آبان ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت نامه شهید میرزا علی رضازاده

امیدوارم خون سرخ من چون کتابی موجب آگاهی شما در راه خدا باشد.

زمان انتشار: ۱۹م, آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 67425

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت نامه شهید میرزا علی رضازاده

به نام آرامش بخش قلبها وصیت نامه ام را شروع می کنم و امیدوارم از شهادت من هیچ کس از خانواده و فامیلهایمان ناراحت نشوند زیرا شهادت یک انتخاب است.

خداوند کتابی به اسم قرآن برای راهنمائی ما فرستاده است که دو راه را نشان می دهد یکی خوب و دیگری بد و به اختیار انسان باید یکی را انتخاب کند و من خود انتخاب کردم از شما عزیزان خواهش می کنم که هیچ گونه ناراحت من نباشید چرا که ما از سوی خدا آمده ایم و به سوی او باز می گردیم پس چرا که  خود در راه او حرکت نکنیم .

برای رسیدن به خدا ما باید از زن و فرزند و پدر ومادر و خواهر وبرادر و اقوام و دوستان و همه خوشیهای زندگی گذشت کنیم . و مثل ابراهیم که از اسماعیل خود در راه خدا گذشت . ما هم باید از اسماعیلها بگذریم تا به خدا برسیم پس باید صراط مستقیم را انتخاب کنیم . پس من این کار را کردم .

از همه شما خانواده عزیزم و فامیلهایم خواهش می کنم که پس از به هدف رسیدنم لباس سیاه یا سورمه ای نپوشید . و از زنم و پدر ومادرم و همه خانواده ام خواهش می کنم که فرزندم را بسیار خوب در جهت خدا راهنمائی کنند تا سربار جامعه نشود بلکه خدمتگذار جامعه باشد .

از همه شما تقاضای عفو و از فامیلها و دوستان تقاضای بخشش می کنم . از برادران و خواهران و مادرم اگر از من ناراحت هستند یا بوده اند امیدوارم که مرا ببخشند و از طرف بنده از همه اقوام و فامیلها تقاضای بخشش و خداحافظی کنید .

و امیدوارم خون سرخ من چون کتابی موجب آگاهی شما در راه خدا باشد . از شما تقاضا می کنم که تا آخرین قطره خونتان در راه انقلاب کوشا و گوش بفرما امام باشید زیرا پیامهایش پیامبرگونه است همیشه دعا کنید که تا انقلاب مهدی (عج) خدا او را نگهدار .

در پایان یادآور می شوم که خون شهداء را پاس و برای ایشان فاتحه بخوانید

والسلام

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول