۷م، آبان ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در مراسم اختتامیه چهارمین کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی قم

سومین جایزه جهانی علوم انسانی اسلامی به عبدالحسین خسروپناه به عنوان نظریه پرداز برجسته فلسفه اعطاشد.

زمان انتشار: ۷م, آبان ۱۳۹۶ ساعت ۴:۰۴ ب.ظ | کد خبر: 67410

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز ” و بنا بر اعلام دبیرخانه دائمی کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی، در مراسم اختتامیه چهارمین کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی که پنج شنبه ۴ آبان در قم برگزار شد، سومین دوره جایزه جهانی علوم انسانی اسلامی به ۳ برگزیده اهدا شد.

در این آیین سه استاد که در زمینه علوم انسانی اسلامی فعالیت چشمگیری داشتند، به‌عنوان برگزیده سومین جایزه جهانی علوم انسانی اسلامی معرفی شدند و در این بین حجة الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه، در رشته فلسفه علوم انسانی اسلامی به دلیل ترویج گفتمان علوم انسانی اسلامی و تألیف آثار علمی مفید و ممتاز در زمینه فلسفه علوم انسانیِ اسلامی سومین جایزه جهانی علوم انسانی اسلامی را کسب کرد.

یادآور می‌شود، این مراسم با حضور حجة الاسلام رضا غلامی، رئیس شورای سیاستگذاری کنگره، آیت‌الله رشاد، رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، عطاء‌الله رفیعی آتانی، دبیر علمی کنگره و جمعی از اهالی فرهنگ و استادان علوم انسانی در مدرسه امام موسی کاظم(ع) شهر قم برگزار شد.

به گزارش ایکنا خوزستان، دکتر عبدالحسین خسروپناه متولد بهمن سال ۱۳۴۵ در شهرستان دزفول، پژوهشگر فلسفه دین و رئیس مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران است و از وی بیش از ۴۰ کتاب و ۱۰۰ مقاله به چاپ رسیده است.