۱م، آبان ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱م, آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱:۵۸ ب.ظ | کد خبر: 67288

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” جلسه شورای اداری شهرستان دزفول با حضور حجج اسلام محمد زاده رئیس دفتر نمایندگی ائمه جمعه استان خوزستان، فیض الاسلام امام جمعه شهر امام و اعضای شورای اداری شهرستان در خصوص معرفی اولین امام جمعه شهر میانرود در فرمانداری دزفول تشکیل شد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی با قدردانی از تلاش شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در انتصاب امام جمعه در شهر میانرود گفت: به فرموده مقام معظم رهبری نمازجمعه قرارگاه اخلاق، بصیرت و تقوا می باشد و امروز چهارمین قرارگاه فرهنگی شهرستان دزفول در شهر میانرود آغاز به کار می نماید.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول اظهار کرد: حجة الاسلام والمسلمین سیدطاهر حمیدی از فضلای منطقه و آشنا به کار فرهنگی می باشد که مدتی مسئولیت ائمه جمعه و جماعات جامعة المصطفی را عهده دار بوده است و ان شاءالله در این کار نیز موفق خواهد بود.

امام جمعه دزفول افزود: باید با همکاری مسئولین و مردم نمازجمعه ای وحدت بخش و دشمن شکن که موجب رشد و ارتقای فرهنگ، دین و مذهب منطقه باشد فراهم کنیم.

همچنین حجة الاسلام والمسلمین محمدزاده مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گفت: به تعبیر حضرت زینب(س) ماه صفر ماه قصه حسین نیست، ماه غصه زینب است و دلیل اینکه حضرت زینب(س) فرمودند که در روز عاشورا جز زیبایی ندیدند این است که با خون امام حسین(ع) اسلام زنده نگه داشته شد.

حجة الاسلام والمسلمین محمدزاده با اشاره به اینکه باید تلاش کنیم که از رهروان راه اهل بیت(ع) و احیاگر تفکر زینبی باشیم افزود: اسلام نعمتی است از جانب خداوند که ساده به دست ما نرسیده است و اگر شاکر باشیم این نعمت افزون خواهد شد.

مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان در پایان سخنان خود حکم انتصاب امام جمعه میانرود به مدت ۳ سال را از سوی مقام عظمای ولایت قرائت کرد.

حجة الاسلام والمسلمین حمیدی اولین امام جمعه شهر میانرود نیز گفت: مقام معظم رهبری نمازجمعه را قلب تپنده شهر می دانند و باید با همت همه دوستان این قلب تپنده فرهنگی شهر میانرود را به حرکت درآوریم.