۲م، آبان ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲م, آبان ۱۳۹۶ ساعت ۹:۴۰ ق.ظ | کد خبر: 67270

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول در دیدار اعضای هیئت امنای مسجد الله اکبر ضمن تقدیر از تلاش هیئت امنای مسجد گفت: اولین تلاش باید برقراری نماز جماعت در محل باشد تا نمازگزاران با دیدن روند انجام کار رغبت بیشتری برای کمک داشته باشند.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: هیئت امنای این مجموعه توانمند و متهعد هستند ولی باید از نیروهای جوان و خوش ذوق نیز در این مجموعه استفاده شود تا شور و نشاط جوانی به انجام کارها افزوده شود.

در این دیدار هیئت امنای مسجد الله اکبر نیز گزارشی از روند انجام کار ارائه دادند و از امام جمعه دزفول درخواست کردند عضویت افتخاری هیئت امنای مسجد را بر عهده گیرد.

شایان ذکر است که احداث و ساخت مسجد الله اکبر واقع در کوی بهاران بلوار حضرت ولی عصر(عج) که دارای ۱۵۰۰ متر مساحت با زیربنای ۴۴۵۰ متر می باشد، از ۱۲ سال پیش شروع شده و دارای فضاهایی چون مسجد، حسینیه، کتابخانه، سالن چندمنظوره و …  بوده و بعنوان یک مجتمع فرهنگی – مذهبی فعالیت خود را شروع خواهد کرد.

یادآور می شود که به دلیل وسعت پروژه، برای تکمیل و بهره برداری به منابع مالی نیاز است که هیئت امنا از خیرین دعوت کردند که با این مجموعه همکاری نمایند.