۲۶م، مهر ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۶م, مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۷ ب.ظ | کد خبر: 67194

پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” اساتید و طلاب حوزه علمیه آیت الله قاضی دزفول همزمان و همصدا با حوزه های علمیه سراسر کشور و در اعتراض به سخنان بی اساس و گستاخانه رئیس جمهور آمریکا تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند.

حجة الاسلام والمسلمین خاکی مدیر حوزه علمیه آیت الله قاضی(ره) دزفول گفت: ترامپ که سهل است، اگر همه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران مقابل ایران بایستند بدانند که ما همان بسیجیان دوران دفاع مقدس هستیم که با یک اشاره رهبر، قلم هایمان را به تفنگ تبدیل خواهیم کرد.

مدیر حوزه علمیه آیت الله قاضی(ره) دزفول افزود: تمام طلاب این مدرسه همانند شهدا آماده جهاد علیه دشمنان دین و نظام جمهوری اسلامی هستند.

شرکت کنندگان در این تجمع با قرائت بیانیه ای از جایگاه ممتاز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نقش سازنده و مستشاری آن در عراق و سوریه حمایت نمودند.

در این بیانیه با اشاره به چهار دهه تحریم آمریکا و غرب علیه انقلاب اسلامی، از اقتصاد مقاومتی و توجه به توان و ظرفیت داخلی به عنوان تنها مسیر پیشرفت و تعالی کشور که نصرت الهی را نیز به همراه خواهد داشت یاد شد.

اساتید و طلاب تجمع کننده در پایان با شعار های مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل اظهارات خصمانه و بی اساس رییس جمهور آمریکا بر علیه جمهوری اسلامی ایران را محکوم کردند.