۱۹م، مهر ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۹م, مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۴ ب.ظ | کد خبر: 67050

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفوا در جلسه ستاد اربعین که با حضور اعضای این ستاد در نهاد امامت جمعه دزفول تشکیل شد گفت: اربعین فرصت و مجالی برای خدمت به امام حسین علیه السلام است و موجب عزت فرد، شهر و جامعه می شود.

امام جمعه دزفول ضمن اشاره به اینکه کار کوچک همراه با اخلاص نزد خدا مقبول بوده و برکت دارد اظهار داشت: خدمات ارائه شده در مواکب به نام شخص یا اشخاص نبوده بلکه با نام شهرستان ارائه می شود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول تصریح کرد: ان شاءالله با تمام ظرفیت، و با اخلاص و صفا ارائه خدمت نموده و با جدیت و اهتمام بیشتر، این مهم به بهترین شکل صورت پذیرد.

رئیس ستاد اربعین شهرستان دزفول از افزودن موکب خواهران در چذابه خبر داد و خاطرنشان کرد: امسال علاوه بر موکب شهرستان دزفول در پایانه مرزی چذابه، در مرز عراق در منطقه ای موسوم به شیب و شهر کربلا پایگاه خدمت رسانی خواهیم داشت که با توجه به گستردگی کار می طلبد که همه با هم متحد عمل کنند.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه خدمات ارائه شده باید در تمام زمینه ها ارتقا یابد افزود: نحوه مصرف کمک های مردمی به ستاد اربعین، بصورت روشن و شفاف برای مردم بیان می شود.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی به نحوه ارسال کمک های مردمی در سال گذشته اشاره کرد و ادامه داد: سال گذشته هدایای مردمی در قالب کاروان و به گونه ای که تداعی کننده دوران دفاع مقدس بود راهی موکب شهرستان دزفول در مرز چذابه شد.

در این جلسه ضمن قدردانی از کمک های مردمی در سال گذشته به موکب دزفول در اربعین حسینی، به بیان مشکلات و نیازمندی ها پرداخته شد.

موکب شهرستان دزفول به مدت ۱۵ روز در ایام اربعین ارائه خدمت می نماید و خدمات در ۲ نوع ارائه می شود، برپایی و راه اندازی موکب که باید پیش از شروع همایش پیاده روی اقدام شود، و اقلام مصرفی که برای تهیه آن می توان تدریجی عمل کرد.