۱۷م، مهر ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۷م, مهر ۱۳۹۶ ساعت ۹:۱۳ ق.ظ | کد خبر: 67003

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی”مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول در مراسم سالگرد شهادت اولین شهید مدافع حرم دزفول شهید امیرعلی هیودی در جوار مزار مطهر شهدا در گلزار شهید آباد دزفول و با حضور اقشار مختلف مردم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: شهدای مدافع حرم با بصیرت، از حریم اهل بیت(ع) دفاع کرده و با صدق و اخلاص جان خود را در راه عهد و پیمان با خدا فدا کردند.

امام جمعه دزفول به فتنه و بی بصیرتی در جنگ صفین و جریان حکمیت اشاره کرد و افزود: خسران بشریت از جهل و نادانی انسان می باشد و دشمنان بشریت و آزادی همیشه از پله جهل مردم و جامعه بالا می روند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول با تأکید بر اینکه نادانان بی بصیرت فریب می خورند اظهار کرد: در زمان های مختلف، بی بصیرتی ضربات جبران ناپذیری به مسلمانان وارد کرده است و امروز نیز گاهی شاهد بی بصیرتی هایی در جامعه هستیم.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی ضمن اشاره به ایمان، اخلاص و استقامت شهدا تصریح کرد: شهدا به راه خود ایمان داشته، با آگاهی دل از دنیا بریدند و این نشان از ایمان قوی و اعتقاد راسخ شهدا دارد و سبب شده که بعنوان مشعل هدایت شناخته شوند.

امام جمعه دزفول با تأکید بر معرفت به راه شهید بعنوان بالاترین تجلیل و قدرشناسی از شهدا افزود: برای اینکه از یاران واقعی امام حسین علیه السلام و منتظران امام زمان(عج) باشیم باید ادامه دهنده راه شهدا بوده و روحیه شهادت طلبی را حفظ کنیم.

همچنین در این مراسم و در جوار مزار شهدا، در گلزار شهدای شهید آباد دزفول نماز جماعت مغزب و عشا به امامت حجة الاسلام والسملمین قاضی نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول وبا حضور اقشار مختلف مردم اقامه شد.