۱۵م، مهر ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۵م, مهر ۱۳۹۶ ساعت ۳:۱۸ ب.ظ | کد خبر: 66945

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول در مسجد امام حسین علیه السلام کوی آیت الله مدرس که هیأت امنای مسجد و جمعی از مسئولین محلی و شهرستان حضور داشتند احداث مسجد را کاری بزرگ دانست و گفت: در ماه محرم یک کار حسینی بزرگ صورت گرفت و ان شاءالله این مسجد، پایگاه فرهنگی برای جوانان و اهالی منطقه خواهد بود.

امام جمعه دزفول با اشاره به سخنی از امام حسین علیه السلام اظهار داشت: امام حسین(ع) معروف را دوست داشت و پایگاه و معروفی بالاتر از نماز و مسجد وجود ندارد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول احداث مسجد را نوعی صدقه جاریه خواند و افزود: تا مسجد برقرار است از هر نمازی که در آن خوانده می شود، ثوابی برای کسانی که سهم هرچند کوچکی در ساخت آن داشته اند خواهد بود.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی از همکاری اهالی منطقه در احداث مسجد تقدیر و خاطرنشان کرد: اعتبار هر مسجد به نماز جماعت و امام جماعت آن خواهد بود و ان شاءالله بزودی امام جماعتی برای مسجد در نظر خواهیم گرفت.

امام جمعه دزفول با تأکید بر تشکیل حلقه های صالحین در این مسجد اظهار کرد: باید این مکان تبدیل به یک پایگاه فرهنگی قوی و اثرگذار شود تا نقشه ها و هجمه های دشمن را نقش بر آب سازد.

شایان ذکر است که صیغه مسجدیت مسجد امام حسین علیه السلام توسط حجة الاسلام والمسلمین قاضی نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول قرائت و اولین نماز جماعت به امامت حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول، با حضور مسئولین و اهالی منطقه در این مسجد اقامه شد.