۱۸م، شهریور ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۸م, شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۴:۴۹ ب.ظ | کد خبر: 66482

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” همزمان با عید سعید غدیر خم و با حضور حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول از لوح فشرده با عنوان “شکوفه های انتظار” رونمایی شد.

این لوح صوتی حاوی داستانهای محرم اسرار، پیغام صبح، هدیه با ارزش، چرا او را مهدی نامیده اند؟، خورشید می خندد، عطر نرگس و ایمان زلال، و نیز شعر کودک و نوجوان می باشد که در بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان دزفول تهیه و تولید شده است.

استفاده از توانمدیها و استعداهای جوانان هنرمند شهرستان دزفول از ویژگیهای این لوح فشرده است که به کارگردانی ایزد ایروانی و تهیه کنندگی ماشاءالله مقامیان زاده صورت گرفته است.

همچنین به مناسبت عید غدیر کانال تلگرامی “گنجینه انتظار” بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) دزفول که دربرگیرنده مباحث مهدویت می باشد راه اندازی شد با فعال شدن این کانال از این پس پژوهشگران و عموم مردم می توانند مطالب مکتوب، صوتی و تصویری و خبری این نهاد فرهنگی را که در مصلای امام علی(ع) قرارگاه فرهنگی شهرستان دزفول واقع است دنبال کنند.

امام جمعه دزفول در پایان از دست اندرکاران تهیه این محصولات فرهنگی با اهدای لوح تقدیر قدردانی کرد.

گفتنی است در این مراسم حجج اسلام علوی مسئول ستاد غدیر شهرستان دزفول و کاهوکار معاون آموزشی حوزه علمیه آیت الله قاضی(ره) دزفول و نیز علاقه مندان به فرهنگ مهدویت حضور داشتند.

همچنین آقای رضا مرساقیان مسئول برنامه ریزی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) دزفول در این مراسم گزارشی از فعالیت های مهدوی این نهاد را در قالب کلاسهای آموزشی، همایش های مهدوی و خانواده، و تولید آثار مکتوب، و سمعی و بصری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان دزفول ارائه داد.