۹م، شهریور ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۹م, شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۴ ق.ظ | کد خبر: 66360

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” همایش طلایه داران تبلیغ شهرستان دزفول با حضور روحانیون، مبلغین و مبلغات ویژه غدیر و محرم به همت سازمان تبلیغات اسلامی و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) دزفول در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی  این شهرستان برگزار شد.

حجة الاسلام والمسلمین بیگدلی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی دزفول در این همایش که به منظور هماهنگی و انسجام تبلیغی برگزار شد گفت: کمیته هایی در سطح شهرستان در قالب کمیته های فرهنگی و دیگر کمیته ها به منظور هماهنگی هرچه بهتر مبلغان برای مراسم عزاداری هیآت ها و ولادت ها و دیگر مراسمات برای مساجد تشکیل شده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی دزفول اظهار کرد: اماکن و ادارhت و مناطقی که به مبلغ نیاز دارند، باید برای درخواست مبلغ ظرفیت ها را مد نظر قرار دهند و با اداره تبلیغات اسلامی، حوزه علمیه آیت الله قاضی(ره) و دفتر امام جمعه دزفول هماهنگی کنند.

همچنین حجة الاسلام محمدرضا زارع، مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) دزفول، گفت: خطبه غدیر ارتباط بسیار نزدیک به مسئله موعود و مهدویت دارد، پیامبر اکرم در واقعه غدیر به ۱۲ امام معصوم علیهماالسلام اشاره فرموده که نشان دهنده ارتباط مستقیم غدیر با موضوع مهدویت است.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) دزفول در ادامه خاطرنشان کرد: بنیاد مهدویت دزفول دارای کتابخانه تخصصی مهدویت است و طلاب و روحانیون، مبلغان و مبلغات می توانند از کتب این کتابخانه تخصصی بنیاد مهدویت استفاده کنند.

یادآور می شود در این همایش دو نفر از مبلغان به مشکلات در حوزه تبلیغ پرداختند، کم توجهی به مناطق محروم در حوزه تبلیغ، و گسترش اعزام مبلغ به مناطقی چون شهیون سردشت و مناطق حاشیه ای شهرستان دزفول  از مشکلات مطرح شده در این همایش بود.