۳۰م، مرداد ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۳۰م, مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۳ ب.ظ | کد خبر: 66187

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آقای احمد پورفرجی مدیر عامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خوزستان در دیدار با حجة الاسلام والمسلمین قاضی و مدیر و اعضای بنیاد مهدویت دزفول ضمن تقدیر و تشکر از امام جمعه دزفول گفت: حجة الاسلام والمسلمین قاضی موفق ترین و فعال ترین امام جمعه در سطح استان بوده که همیشه دغدغه امور فرهنگی و مهدوی را داشته و در تمام زمینه ها تلاش می نماید.
مدیر عامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خوزستان همچنین از تلاش فراوان اعضای بنیاد مهدویت دزفول تشکر کرد و افزود: تقریبا نیمی از کارهای مهدویت استان در شهرستان دزفول تولید می شود که افتخاری برای این شهرستان است.
وی اظهار کرد: حجة الاسلام والمسلمین قرائتی در نامه ای که اخیرا به مقام عظمای ولایت تقدیم کرده، بنیاد مهدویت استان خوزستان را موفق ترین بنیاد در سطح کشور معرفی کرده است.
پورفرجی خاطرنشان کرد: می توان نیمی از زمان اختصاص یافته به برنامه های مهدوی مرکز صدا و سیمای استان را به برنامه های تهیه شده در دزفول اختصاص داد.
مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان یادآور شد: پیگیر دیدار سالانه خوزستانی ها همچون بسیاری از استان ها با مقام معظم رهبری و همچنین تشکیل فراکسیون مهدویت در مجلس هستیم که یکی از کارهای فراکسیون تخصیص اعتبارات به بنیاد مهدویت می باشد.
پورفرجی ادامه داد: بنیاد مهدویت باید فعالیت بیشتری در مدارس و در جمع دانش آموزان داشته باشد چون انجام کارهای فرهنگی مهدوی در بخش دانش آموزی تأثیر فراوانی بر روی خانواده ها خواهد داشت.
وی بعضی از مصوبات اخیر بنیاد مهدویت را بیان کرد و گفت: برپایی موکب مهدوی در پایانه مرزی چذابه، و راه اندازی مهدکودک مهدوی که امام جمعه ریاست هیأت امنای آن را به عهده دارد می باشد.