۱۵م، مرداد ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
با حضور استاندار و امام جمعه موقت دزفول

فاز نخست تقاطع غیر همسطح فتح المبین در دهه کرامت افتتاح شد.

زمان انتشار: ۱۵م, مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۳ ق.ظ | کد خبر: 65994

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع) آئین افتتاح فاز نخست تقاطع غیر همسطح فتح المبین با حضور شریعتی استاندار خوزستان و مسئولین شهرستان دزفول برگزار شد.

حجة الاسلام والمسلمین بیگدلی امام جمعه موقت دزفول در این مراسم ضمن تبریک میلاد امام رضا(ع) گفت: امام رئوف به دلیل رضایت مندی خداوند، فرشتگان و زمینیان «رضا» نامیده شد.

امام جمعه موقت دزفول با تقدیر از مدیران این پروژه اظهار کرد: خدمت به مردم در نظام جمهوری اسلامی و تحت ولایت امام زمان(عج) و ولایت فقیه خصوصا به مردم شهرستان دزفول افتخارآمیز است.

وی با اشاره به ضرورت ارائه خدمات صادقانه به دزفول افزود: مردم این شهرستان بعنوان یک جزء از کل  کشور آورده ای بیش از دولت ها داشته و دارند.

امام جمعه موقت دزفول خاطرنشان کرد: خیرین در تمام صحنه ها با ادامه راه شهدا و ایثارگران، پشتوانه ای بزرگ در مهد تمدن هزاره های پیش خدمات فراوانی داشته اند.

امام جمعه موقت دزفول با اشاره به اینکه انتهای پل به جندی شاپور که افتخار بزرگی می باشد می رسد گفت: سعی کردند جندی شاپور را مشابه سازی کرده تا دزفول را از رونق و اعتبار بیاندازند ولی موفق نشدند.

حجة الاسلام والمسلمین بیگدلی تأکید کرد: تراز و هدف ما خدمت به مردم متدین و رسیدن به تمدنی بزرگ و ایجاد حکومت مهدوی می باشد.

شایان ذکر است که این پروژه عظیم بزرگترین تقاطع غیر همسطح شمال خوزستان محسوب شده که در اواخر سال ۱۳۹۳ شروع شد. به گفته مهندس کرمی نژاد شهردار دزفول طول این پل ۷۰۰ متر با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال بوده و پیش بینی شده بود که این پروژه ظرف مدت ۱۸ ماه به بهره برداری برسد ولی به دلیل موانع متعدد زمان اتمام و بهره برداری آن به درازا کشید.