۱۳م، مرداد ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت نامه شهید محمدباقر گندمخور

ما تا آخر عمر علیه دولت آمریکا مبارزه خواهیم کرد

زمان انتشار: ۱۳م, مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 65943

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ

وصیت نامه محمدباقر گندمخور

سپاس خدای را که قلبهای فشرده حزب الله را به هم پیوست و صحت و برادری را هر چه بیشتر بین آنها نزدیک و از تفرقه و نفاق دشمنان دور کرده و خط باطل آنها را رسوا کرد.

از این آیه، من اینطور دستگیرم می شود و آن این است که در ایران، انقلاب اسلامی پدید آمده یعنی حرکتی نو و امت واحد، و این حرکت باید با خونهای جوانان مسلمان ایران تداوم می یابد، پس این شهادت طلبان هستند که می توانند تاریخ الحاد(ملحدی) را رسوا کرده و حرکت نوینی در انسان اسلامی پدید آورده و آماده هجوم به شرک شوند.

و می توانند تاریخ و عمر مشرکین را تمام کرده و انسان را به صراط الله که همان یکتائی الله است هدایت کنند.

مثلا در جهان مادی که انسان بصورت کالائی بوده و از این انسان وسیله استفاده سیاسی و اقتصادی می کنند، ولی می بینیم در جهان معنویت یا بهتر، جهان اسلام طرف مقابل ماده یا شرک اولین حرکت با شعار لا إله إلّا اللّه شروع و با شهادت ادامه پیدا می کند و در دنیای آخرت انسان جوابگوی دنیای مادی می باشد یعنی دنیای صد ساله عمر خویش را بایستی تکرار کند و به صورت سینمائی از جلو او میگذرد.

می بینید که در نبردهای اسلام و کفر بخصوص جنگ ایران و عراق و یا در صدر اسلام، می توان حق، و باطل و شیطان را می توان آزمایش کرد و دو جبهه را شناخت.

ما تا آخر عمر علیه دولت آمریکا مبارزه خواهیم کرد ما باید شرک و ضد توحید را از صحنه روزگار برداریم. وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِیعًا وَلَا تَفَرَّقُوا

درود بر امام کبیر خمینی بت شکن و رهبر بت شکن قرن اخیر و آینده و درود و سلام بر خانواده شهداء که چشم و چراغ ملتند.

و سخنی با مادرم:

مادر عزیز اگر این عمر طولانی یعنی بیست و چند سال مرا بزرگ کردی از شما تشکر می کنم و مجبور هستی که تقدیم انقلاب خدا کنید چون که انسان اسلامی باید جهاد کند و باید از جان بگذرد و اگر شهید شدم گریه نکنی شاد شو و افتخار کن که لااقل فرزندی را تقدیم انقلاب کردی و این وظیفه ات است.

پدرم شما مثل مادر عزیز هستی ولی چه می توان کرد باید این جسم مادی را فدای روح کرد تا این گناهانم را خداوند ببخشد پس با شهید شدن است که می توان راه نجات را پیدا کرد و تو باید راهم را که همان انقلاب اسلامی به رهبری امام است ادامه بدهی. انشاءالله

و تو خواهر و برادرم که آینده انقلاب هستید شما بس مسئولیتی سنگین دارید و باید تمام حرکات انقلابی خود را در جهت اسلام خالصانه انجام دهید و بیشتر شما می توانید کاری فرهنگی بکنید حتی در ضمن رساله امام را حتما مطالعه کنید چون که از مسائل رساله افتاده هستیم.

والسلام

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول