۸م، مرداد ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۸م, مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱:۱۲ ب.ظ | کد خبر: 65887

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول به اتفاق آقای سید مهدی چلوی بخشدار چغامیش با حضور در جمع بزرگان و سادات روستای سیدعنایت و ضمن تبریک میلاد حضرت معصومه(س) و دهه کرامت گفت: سادات این منطقه منشأ خیر و برکت هستند و خداوند به واسطه ایمان و معرفتی که به انسان می دهد بندگان را تکریم می نماید.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول اظهار کرد: انسان باید نسبت به نعمت های الهی معرفت یافته، آنها را بشناسد و شاکر باشد.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: دشمن سعی می کند که جوانان را به سمت خود کشانده و از اسلام و عقاید اهل بیت(ع) فاصله دهد، ما باید با سعه صدر و بدور از هرگونه تندی، جوانان را جذب دین کنیم.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: جوانان در معرض هجمه فرهنگی دشمن هستند و نباید آنها را از خود راند بلکه باید با آرامش به آنها نزدیک شد.

در این دیدار گزارشی از وضعیت فرهنگی منطقه به امام جمعه دزفول ارائه داده و بیان شد که با همت سادات و بزرگان منطقه، اهالی منطقه و خصوصا جوانان جذب مراسم دینی و مذهبی شده و در این مراسم بصورت گسترده شرکت می کنند.

همچنین با اشاره به کمبود امکانات مسجد برای سکونت مبلغین اشاره شد که اهالی منطقه مردمی ولایی و اهل معنویت هستند ولی حضور مبلغ برای پاسخگویی به شبهات ایجاد شده ضرورت دارد.