۶م، مرداد ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت نامه شهید غلامعلی حسن بنواری

به ندای رهبرم که چون حسین(ع) فریاد هَل مِن ناصرٍینصُرُنی می زند پاسخ مثبت دادم.

زمان انتشار: ۶م, مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 65729

بسم ربّ الشّهداء و الصّدیقین

وصیت نامه برادر شهید غلامعلی حسن بنواری

تمام مقصد ما مکتب ماست.                   امام خمینی(ره)

با سلام و درود به رهبر عزیزم  امام خمینی و درود بر شهیدان صدرِ اسلام تاکنون .

من بعد از سخنان رهبر عزیزم که جنگ و جهاد را برای ما تکلیف شمرده این امر الهی را لبیک گفتم و واجب دانستم و به ندای او که چون حسین (ع) فریاد هَل مِن ناصرٍینصُرُنی می زند پاسخ مثبت دادم و علیه دشمنان اسلام و امام زمان(عج) وارد جنگ شدم.

دوستان سعی کنید درخط امام و اسلام حرکت کنید و همیشه در یاد خدا باشید تا رستگار شوید ، امام را تنها نگذارید و همیشه به اسلام کمک کنید و مسجد که سنگر است ، آن را حفظ کنید و نماز که ستون دین است آن را بپا دارید . اُخوّت اسلامی را بین مردم برقرارکنید و همیشه به جمهوری اسلامی کمک کنید و پشتیبان روحانیت باشید زیراکه به قول امام امّت این روحانیت بودکه ما را نجات داد.

پدر ومادرم اگر من شهید شدم برایم گریه نکنید زیرا که مصیبتِ کربلا خیلی برای زینب(س) و بچّه هایشان دردناک بود. مادر عزیزم! درس صبر و تحمل را همچون دیگر مادران از زینب (س)یاد بگیر.

پدر و مادر و دوستان و اقوام ، مرا ببخشید ، اگر به شما کم لطفی کردم و خدمت بیشتری به شما نکردم.

انشاءالله خداوند این امام را حفظ کند زیرا که اگر امام نبود هنوز ما بجای اینکه در جبهه ها باشیم و بجای اینکه دعا بخوانیم به مراکز فساد وتباهی می رفتیم خدا را شکرکه امام را به فریاد ما رساند و خدا را شکر که ما در این مقطع از زمانیم.

مرا ببخشید نماز و روزه گردنم می باشد ، بخوانید و بگیرید برایم .پدر ومادر برایم گریه نکنید که دشمنان اسلام و امام از گریه های زیاد شما ، خوشحال می شوند.       خداحافظ                                  

فرزند شما غلامعلی حسن بنواری

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار.

۶۱/۴/۲۷