۲۶م، تیر ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۶م, تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۰ ب.ظ | کد خبر: 65666

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجد دز به نقل از فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول مراسم تشییع پیکر پاک شهید غلامحسین دیمی از شهدای جاوید الاثر شهرستان دزفول که پس از ۳۵ سال به آغوش خانواده اش باز می گردد همزمان با آیین تشییع شهدای گمنام در شهر دزفول برگزار خواهد شد.

سرهنگ محتشمی راد افزود: همزمان با سالروز شهادت امام صادق (ع) پیکر شهید غلامحسین دیمی روز پنجشنبه ۲۹ تیر ۹۶ و از ساعت ۸:۳۰ صبح با حضور خانواده های محترم شهدا و اقشار مردم متدین و ولایتمدار دزفول از حرم حضرت محمد بن موسی الکاظم (ع) سبزقبا تا چهارراه آیت الله قاضی (ره) و سپس به سمت گلزار شهید آباد تشییع می شود.

وی افزود: سه شهید گمنام دیگر در مسیر کاروان و از همان محل، که یکی از شهدای گمنام به حوزه علمیه خواهران الزهرا (س) و دو شهید گمنام دیگر به شهر میانرود منتقل خواهد شد.

گفتنی است شهید غلامحسین دیمی متولد ۱۳۴۰ که در ۲۶ تیر ۱۳۶۱ در عملیات رمضان در منطقه کوشک به شهادت رسید که پیکر مطهرش پس از ۳۵ سال به آغوش خانواده اش بازگشت.

وصیت نامه شهید غلامحسین دیمی:

بسم الله الرحمان الرحیم

وصیت نامه برادر شهید غلامحسین دیمی

ولنبلونکم بشییء من الخوف و الجوع و نقص من الاموال و الا نفس

والثمرات و بشر الصابرین

الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون

سورة بقره آیات ۱۵۴و ۱۵۵

و البته شما را به سختیهائی چون ترس گرسنگی و نقصان اموال و نفوس وآفات و زراعت بیازمائیم و بشارت و مژدة آسایش از آن سختیها به صابران است آنان که چون به حادثة سخت و ناگواری دچار میشوند صبر پیشه کنند و گویند ازآن خدائیم و به سوی او باز می گردیم .

پس از عرض سلام وحمد و سپاس الهی و عرض ادب به پیشگاه حضرت ختمی مرتبت محمد بن عبد الله و وصی و جانشین ایشان حضرت علی (ع) و دخت معصومش حضرت فاطمه (س)و با عرض ادب به پیشگاه اولاد معصومش امام حسن (ع) و زینب کبری و امام حسین (ع) و سایر ائمه اطهار و با عرض ادب به پیشگاه بقیه الله الاعظم امام مهدی (عج) و نائب بر حقش امام خمینی بت شکن و بنیانگذار جمهوری اسلامی ، ابر مرد قرن ، ابراهیم زمان وضمن عرض سلام به پیشگاه شهدای اسلام از صدر اسلام تا شهدای انقلاب اسلامی ایران ، شهدای جنگ تحمیلی و شهیدانی که به وسیله ی سربازان بدون یونیفرم آمریکای جنایت کار به شهادت نائل آمده اند بالاخص شهید مظلوم آیت الله مفتح و شهدای محراب عبادت آیت الله مدنی و شهید مسئول برادر رجائی و باهنر محبوب و ضمن آمرزش برای همة شهدا از خداوند و صبر و استقامت برای بازمندگان بار دیگر با عرض سلام به پیشگاه حضرت امام خمینی از خداوند تبارک وتعالی خواهانم که وی را تا انقلاب حضرت مهدی (عج) نگه دارد . چون در طول عمرم نتوانستم برای اسلام شخص مفیدی باشم لذا به امام امت ولایت فقیه که همان امر پیامبر و خداست به جبهة جنگ رفته برای دفاع از جمهوری اسلامی خدمتی به اسلام کرده باشم و خود را موظف دانسته که همراه همة رزمندگان اسلام اقدام به دفاع کنم و همانطوری که همه میدانند دفاع یک امر واجب بر همه می باشد و امیدوارم که خون نا قابل من بتواند مثمر ثمر قرار گیرد. من از همة امت عزیز و شهید پرور و مسلمان میخواهم که نگذارد منافقین و کفار خون عزیزان را پایمال کنند و قلب امام امت را به درد بیاورند.

پدر و مادر عزیز اگر در دوران زندگی نتوانستم رضایت شما را بجا آورم وخدمتی برای شما انجام داده باشم امیدوارم که مرا ببخشید تا خداوند نیز از تقصیرات من بگذرد. اما خواهران وبرادران عزیز از شما نیز می خواهم که مرا ببخشید و خواهش مرا نیز بپذیرید من از شما می خواهم که اسلام را یاری کنید و نشان دهید که فرزند اسلام و دست پروردة قرآن کریم هستید و از پدر و مادر و خواهرم و همة کسانی که مرا می شناسند می خواهم که بعد از من گریه و زاری نکنند و با این کار خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بزنند و از خداوند می خواهم که برادر خامنه ای رئیس جمهور و تمام علمای اسلام که مخلصانه در راه اسلام عزیز فداکاری می کنند در پناه خود حفظ نماید .از همة شما می خواهم که در راه اسلام عزیز فداکاری کنید و فریاد مظلومان عالم را ازجهانخوران بگیرید در پایان از خداوند می خواهم که امام امت را تا ظهور حضرت مهدی (عج) نگهدارد .

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار                           والسلام