۲۴م، تیر ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۴م, تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۵ ق.ظ | کد خبر: 65557

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار خانم بهاری نیا مسئول و بازرس مؤسسه خیریه آبشار عاطفه ها در استان خوزستان گفت: کار مؤسسات خیریه در راستای خدمات اجتماعی به جامعه بوده و تمام ظرفیت خود را در این راه بکار می گیرند که بسیار ارزشمند است.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: یکی از آسیب های جامعه آسیب های اجتماعی است که مؤسسات خیریه در این مسیر خدمات ارزشمندی انجام می دهند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی ضمن گلایه از مدیریت و عملکرد این مؤسسه تصریح کرد: مؤسسه آبشار عاطفه ها خدمات ارزشمندی داشته است ولی منسجم نبوده و بصورت گسسته و از هم پاشیده عمل می کند که نامطلوب است.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول با اشاره به اینکه کارها باید متناسب با توان مدیریتی توسعه یابد تأکید کرد: بد عمل کردن و سوء استفاده موجب بدبینی اذهان مردم به خیرین شده و تمام مؤسسات و کار های خیر زیر سؤال می رود.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: دزفول از نیروهای توانمند و ظرفیت های فوق العاده ای برخوردار است ولی باید بتوان در مسیر صحیح و در چارچوب درست از آنها استفاده کرد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی خیرین دزفول را در انجام امور خیریه بسیار فعال خواند و افزود: باید نظارت مؤسسات چنان قوی باشد که تمام نیروها احساس کنند که نظارت دقیقی وجود دارد.

خانم بهاری نیا در این دیدار گزارش مبسوطی از خدمات این مؤسسه در شهرستان و استان به امام جمعه دزفول ارائه داد.