۱۹م، تیر ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در خصوص برپایی نمازجمعه در شهر میانرود

امام جمعه دزفول در جمع اعضای شورای شهر میانرود حضور یافت.

زمان انتشار: ۱۹م, تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۲ ق.ظ | کد خبر: 65551

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در جمع اعضای شورای اسلامی شهر میانرود در خصوص دفن شهدای گمنام در این شهر گفت: دفن شهدای گمنام در این شهر کار فرهنگی و خوبی است که باید مدت ها پیش صورت می گرفت.

امام جمعه دزفول در ادامه با تقدیر از شرکت گسترده مردم شهر میانرود در انتخابات ۲۹ اردیبهشت سال جاری اظهار کرد: از تلاش های اعضای قبلی شورای شهر تشکر کرده و به اعضای جدید  شورا تبریک می گویم.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول خاطرنشان کرد: اقشار و قومیت های مختلف  که در شهر میانرود ساکن  هستند با صفا و صمیمیت در کنار هم زندگی می کنند و با انتخاب امام جمعه مستقل از میان خود شما این وحدت افزایش خواهد یافت.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: شهر میانرود استعدادهای فراوانی دارد که با تشکیل نهاد امامت جمعه و اقامه نمازجمعه این استعدادها بویژه جوانان به ثمر خواهد نشست و تیرهای دشمن به سنگ خواهد خورد.

امام جمعه دزفول ادامه داد: با مشورت هایی که با حجة الاسلام والمسلمین محمدزاده مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خوزستان صورت گرفته شخصی بعنوان امام جمعه انتخاب شده که اگر مقدمات کار فراهم و بصورت مکتوب ارائه شود می توان در عید قربان یا عید غدیر رسما معارفه صورت گیرد.

یادآور می شود دو شهید گمنام سرافراز دوران دفاع مقدس در روز ۲۹ تیر ماه سال جاری سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) در شهر میانرود تشییع و دفن خواهند شد.

شایان ذکر است که شهر میانرود در ایام اربعین حسینی دو موکب فعال در پایانه مرزی چذابه برپا می کند و دارای ۷ مسجد و پایگاه فرهنگی، ۲ حسینیه و ۳ فاطمیه می باشد که مراسم مذهبی و فرهنگی در این پایگاه ها بر پا می شود.