۸م، تیر ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۸م, تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۹ ق.ظ | کد خبر: 65328

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در روز هفتم تیرماه سالروز شهادت حجة الاسلام والمسلمین شهید “سید محمدکاظم دانش” حجج اسلام قاضی و امام ائمه جمعه شهرستانهای دزفول و شوش، نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، شهردار دزفول و جمعی از مسئولین شهرستان در منزل شهید حضور یافتند.

امام جمعه دزفول ذکر و خاطره شهدا را مغتنم شمرد و گفت: شهدا زندگی خود را وقف مردم و انقلاب کرده بودند و خصوصیات اخلاقی و مبارزات شهید دانش می تواند الگوی مناسبی برای همه ما باشد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول با اشاره به اینکه شهدا به ولایت و انقلاب پایبند بودند افزود: باید تلاش بیشتری برای معرفی شهدا به نسل جوان صورت گیرد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: انقلاب اسلامی با الگو گرفتن از سیره شهدا در مسیر اصلی قرار گرفته، استمرار یافته و از انحرافات مصون خواهد ماند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: با همان بصیرت شهدا باید مسیر انقلاب اسلامی را طی کرده و خط نفاق را رسوا نمود.

امام جمعه شوش: شهید دانش از افتخارات این منطقه است

همچنین حجة الاسلام والمسلمین امام امام جمعه شوش شهید دانش را از افتخارات منطقه خواند و گفت: بازدید از بزرگان، از رسوم عید است و شهدا از بزرگواران و بزرگان این مرز و بوم هستند.

امام جمعه شوش ادای حق شهدا را لازم دانست و افزود: عزت و سربلندی و امنیت امروز ما از بر کت خون شهدا بوده و باید تلاش کنیم ثمره خون شهدا روزافزون باشد.

وی موفقیت را در پی وحدت و خیرخواهی عنوان و اظهار کرد: وحدت موجود در جامعه ما از برکت مطهر خون شهدا و رهبری حکیمانه و بصیرتمند مقام معظم رهبری می باشد.

در پایان این جلسه تابلوی نفیسی به خانواده شهید دانش اهدا شد.

یادآور می شود که شهید محمدکاظم دانش در هفتم تیر ماه ۱۳۶۰ در اثر بمب گذاری حزب جمهوری اسلامی که توسط منافقین صورت گرفته بود به همراه شهید مظلوم آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از مهمترین فرزندان اسلام، به درجه رفیع شهادت نائل آمد.