۱۸م، خرداد ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۸م, خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۶ ب.ظ | کد خبر: 64970

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در جلسه انجمن حمایت از زندانیان با حضور فرماندار دزفول، رؤسای دادگستری و دادستان های شهرهای دزفول، شوش، اندیمشک و شاوور، و خیرین در تالار مهستان ضمن آرزوی قبولی طاعات و تسلیت شهادت تعدادی از هموطنان در حادثه تروریستی اخیر تهران گفت: امیدواریم که خداوند به دشمنان شکست و ذلت دهد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول خیرین را برای جامعه الگو دانست و افزود: عمل صالح خیرین سربلندی و افتخار جامعه بوده و اندیشه کمک به انسان های نیازمند موجبات رحمت الهی را فراهم می نماید.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی موضوع  آسیب های اجتماعی را بسیار مهم برشمرد و ادامه داد: کمک خیرین به نیازمندان بسیار ارزشمند بوده و در کاهش آسیب های اجتماعی مؤثر خواهد بود.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: وظیفه همه ما تلاش جانانه در این راه می باشد و همانگونه که امام راحل به ما یاد داد اگر در کنار هم، همدل و همراه باشیم مطمئنا بر تمام مشکلات پیروز خواهیم شد.

همچنین با ارائه آماری از زندانیان و کمک های خیرین در سال گذشته بیان شد: از ۱۶۶۸۰۰ هزار تومان کمک خیرین، ۸۲۳۸۸ هزار تومان به خانواده های زندانیان کمک شده که البته از کل خانواده زندانیان ۴۵۰ خانواده تحت پوشش این انجمن می باشند.

در سال ۱۳۹۵ با پرداخت ۱۴۴۷۲۲ هزار تومان، ۳۹ نفر از زندانیان آزاد شدند و لازم به یادآوری است که این میزان بیش از یک میلیارد تومان بوده است که از طرف زندان تخفیف داده شده است.