۴م، خرداد ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۴م, خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۳ ب.ظ | کد خبر: 64651

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در آئین بزرگداشت ۴ خرداد روز مقاومت و پایداری روز دزفول با حضور سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،مسئولین و مردم ولایتمدار شهرستان دزفول در مصلای امام علی این شهرستان گفت:  در ۸ سال دفاع مقدس تمام اقشار مردم دزفول قهرمان، جانانه و دلیرانه تمام قامت در مقابل دشمن ایستادند.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: زنان و مردان دزفول، جوانان خود را روانه جبهه کرده و زنان دلاور دزفول در پشت جبهه و زیر بمباران دشمن ایستاده و جبهه ها را حمایت و پشتیبانی کردند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول با اشاره به نقش آیت الله قاضی(ره) در تشویق مردم به مقاومت افزود: علیرغم کهولت سن آیت الله قاضی(ره) امام جمعه وقت دزفول، نماز جمعه باشکوه این شهرستان زیر بمباران دشمن حتی یک جمعه تعطیل نشد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی به بازسازی ویرانه های به جا مانده از موشکباران دشمن اشاره کرد و ادامه داد: مردم خطه دلاور پرور دزفول علیرغم تلاش دشمن در خالی کردن شهر برای تضعیف روحیه رزمندگان، شهر را ترک نکردند.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: دشمن در ۸ سال دفاع مقدس با شلیک ۱۷۶ موشک، ۲۵۰۰ گلوله توپ و هزاران گلوله توپ و راکت هواپیما به دزفول نتوانست به هدف خود برسد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی افزود: کسانی در داخل کشور با دشمن همراه و هم صدا هستند ولی زهی خیال باطل که این مردم دانا و فهیم دست از انقلاب اسلامی، آرمان های انقلاب، شهدا و مقاومت و ایستادگی که از گنجینه های این مرز و بوم است بردارند.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: امروز برای ایستادگی و مقاومت در مقابل دشمن باید مراقب ایمان خود باشیم و از ارزش ها، خانواده ها و کودکان و جوانان خود مراقبت نماییم.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول اظهار کرد: باید مراقب دست های پیدا و پنهان دشمن بود که فرهنگ نوجوانان و دانش آموزان ما را  هدف قرار داده اندو سند ۲۰۳۰ نمونه بارز آن می باشد.