۲۹م، اردیبهشت ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۹م, اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۳:۲۹ ب.ظ | کد خبر: 64508

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی قاضی صبح امروز برای شرکت در انتخابات در شعبه اخذ رای شماره ۵۹ واقع در مسجد امام حسن عسکری(ع) دزفول حضور یافت و در جمع خبرنگاران گفت: بدون تردید حضور مردم هرچه وسیع تر و گسترده تر باشد دوستان انقلاب اسلامی را خوشحال تر و دشمنان ایران اسلامی را ناامیدتر خواهد کرد.
امام جمعه دزفول تصریح کرد: امیدوارم مردم عزیز ما با حضور در پای صندوق های اخذ رأی هم در مدیریت کلان کشور که انتخابات ریاست جمهوری است و هم در مدیریت شهرها و روستاها بتوانند گزینه های مناسبی را که برای نظام مقدس جمهوری اسلامی، کشور  انقلاب اسلامی و مردم خدمت گزار باشند انتخاب کنند.
وی افزود: در شرایطی که دشمنان انتخابات امروز را لحظه به لحظه رصد می کنند این حضور و حماسه، در تقویت امنیت، ثبات و اقتدار نظام اسلامی اثرگذار است.
امام جمعه دزفول در ادامه با تجلیل از استقبال پرشور مردم ایران از انتخابات از نخستین ساعات زمان رأی گیری تا کنون گفت: مردم ایران اسلامی این بار نیز با حضور پرشور خود حماسه آفرینی کردند.
امام جمعه دزفول افزود: برگزاری انتخابات در ابعاد داخلی و خارجی اثرگذار است و دستاوردهای بزرگی برای نظام اسلامی به دنبال دارد.
حجة الاسلام والمسلمین قاضی به دلیل حضور گسترده مردم در شعبه اخذ رأی در مسجد امام حسن عسکری(ع) برای انداختن رأی خود به صندوق در صف ایستاد.