۲۸م، اردیبهشت ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۸م, اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۵ ق.ظ | کد خبر: 64496

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در جمع مربیان عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه دزفول با اشاره به روایتی از امام صادق(ع) گفت: کسی که به مسائل روز آگاه باشد و حق را از باطل تمییز دهد حوادث بر او هجوم نیاورده و آنها را مدیریت خواهد کرد به همین دلیل مربیان عقیدتی سیاسی باید در جریان مسائل روز قرار گیرند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی حل معضل آسیب های اجتماعی را اولویت اول کاری مقام معظم رهبری بیان کرد و افزود: از سال ۱۳۲۷ تا کنون ۱۰ برنامه توسعه اقتصادی ارائه شده است که غالبا صرفا اقتصادی بوده و در هیچکدام برنامه فرهنگی گنجانده نشده بود.

امام جمعه دزفول افزود: کارهای فرهنگی- پرورشی- معرفتی- بصیرتی و … در مجامع و رادیو و تلویزیون در کشور زیاد صورت می گیرد ولی در مقابل، ماهواره ها و همجمه فرهنگی دشمن نیز فراوان می باشد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول خاطرنشان کرد: عده ای تعمدا می خواهند کار را به جایی برسانند که بگویند دین کارآمدی نداشته و نمی تواند جامعه را اداره کند.

امام جمعه دزفول در خصوص انتخابات و مسائلی که در روزهای اخیر اتفاق افتاد گفت: مقام عظمای ولایت مدیریت فعال، متدین، انقلابی و کارآمد را راه حل مشکلات کشور بیان کردند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی یکی از اتفاقات اخیر را امضای معاهده ۲۰۳۰ بیان کرد و افزود: این معاهده محرمانه و غیرعلنی با امضای مسئولین مصوب شد، این عهدنامه که بندهای فراوان دارد و طبق یکی از این بندها حق آموزش فرهنگ جهاد و ایثار و شهادت به دانش آموزان را نداریم، آیا واقعا مسئولین متوجه نیستند و معنای التزام به این تعهدات را نمی دانند؟

حجة الاسلام والمسلمین قاضی به تأکیدات مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی افزود: در زمانی که مقام عظمای ولایت سخن از مدیریت جهادی و انقلابی به میان می آورد یکی از مسئولین که باید اقتصاد مقاومتی را فرهنگ سازی کند چنین وضعیتی دارد.

امام جمعه دزفول به فاصله زیاد شعار تا عمل اشاره و تصریح کرد: امروز در وضعیتی قرار داریم که گفتمان و اهداف و آرمان های بلند انقلاب اسلامی مورد تهدید جدی قرا گرفته است.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: مقام معظم رهبری به صراحت مدیریت و مناصب دولتی را نعمت دانستند و هدایت این مدیریت و مناصب در جهت خدمت به جامعه و دین خدا را شکر نعمت و خلاف آن را کفران بیان کردند و افزودند که گاهی کفر نعمت غیر قابل جبران می باشد.

امام جمعه دزفول با بیان روایتی از حضرت علی(ع) تأکید کرد: تلاش کنیم که امام زمان خود را شناخته و اعمال خود را با معرفت و شناخت انجام دهیم و در حالی که هزینه کم برای اسلام و دین خدا داریم سود و منفعت فراوان برای اسلام داشته باشیم.