۲۷م، اردیبهشت ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۷م, اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۱ ب.ظ | کد خبر: 64480

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در جمع فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان دزفول در سالن مهر و ماه ضمن تبریک میلاد یگانه منجی عالم بشریت و آرزوی منتظر واقعی بودن گفت: باید تلاش شود منتظر واقعی حضرت بوده و وظیفه سنگینی را که برعهده می باشد به نحو احسن به انجام رساند.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: همانگونه که هر سحرگاه با دعای عهد و هر سحر جمعه با دعای ندبه بیعت و پیمانی دیگر با امام زمان(عج) می بندیم، باید در تمام زندگی یاریگر امام باشیم.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول یکی از وظایف منتظران را اجتماع قلوب دانست و خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم که از منتظران واقعی، و از یاران آن حضرت باشیم باید بر عهدی که با خدا بر یاری امام عصر(عج) بسته ایم اجتماع قلوب داشته باشیم که در این صورت دیدار به تأخیر نیفتاده و زودتر نصیب می گردد.

امام جمعه دزفول شناخت و معرفت در انتظار را ضروری دانست و افزود: انسان باید در تغییر احوال سستی به خرج نداده و دارای اراده ای قوی باشد و اگر می بینیم که امام خمینی(ره) ملت ایران را از بند  طاغوت رهانید به برکت اراده ملت بود.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی ادامه داد: خداوند در قرآن وعده داده است که مستضعفین را وارثین زمین قرار دهد ولی باید خود آمادگی یافته تا وعده الهی درباره آنها محقق شود، همانگونه که ملت ایران با انقلاب خود این زمینه را بوجود آورد.

امام جمعه دزفول با بیان اینکه انتظار انسان را در مسیر رشد و تعالی قرار می دهد تصریح کرد: همه مکلف هستیم تا با مراقبه نفس روزانه، اجازه ندهیم که شیطان بر ما غلبه یابد و هر روزمان بهتر از روز قبل باشد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول با اشاره به روایتی مبنی بر عدم تصرف پیامبر اسلام(ص) در بیت المال گفت: جامعه کنونی ما با سیره نبوی فاصله زیادی دارد.

همچنین امام جمعه دزفول در خصوص انتخابات یادآور شد: انتخابات بر ۴ محور اصلی مشارکت مردمی، سلامت انتخابات، رقابت سالم و امنیت استوار است.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی پشتوانه انقلاب و نظام را خون هزاران شهید دانست و خاطرنشان کرد: اصول اساسی جامعه و انقلاب با کسی تعارف ندارد و با هیچ کس عقد اخوت نبسته است و به فرموده مقام معظم رهبری هرکس مقابل امنیت که موضوع بسیار مهمی است قیام کند سیلی خواهد خورد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول یکی از عوامل ناامنی را گسل های قومیتی عنوان کرد و افزود: قومیت ها در تمام نقاط کشور با صلح و صفا در کنار هم زندگی می کنند و کسی نباید برای جمع آوری آراء مردم از طریق تحریک این گسل ها از قومیت ها سوء استفاده نماید.

امام جمعه دزفول به شرایط حساس و سرنوشت ساز انتخابات اشاره و تأکید کرد: هر جا که امنیت ذره ای دچار اختلال شود پس از تذکر، باید برخورد قانونی شده و در نطفه خفه شود و با هوشیاری و بیداری نیروی انتظامی اجازه نداد که از انتخابات سوء استفاده شود.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: نظام و انقلاب اسلامی بین اخلاق مداری، و مخلان امنیت اخلاقی؛ قانون مداری، و قانون شکنی؛ بیت المال، و دست درازی به بیت المال؛ حقوق مظلوم، و ظالمین؛ ساده زیستی، و اشرافی گری و تجمل گرایی و … دیوارهای بلندی خواهد کشید.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول اظهار کرد: باید تلاش صادقانه نیروی انتظامی را ارج نهاد و در صورت وجود نقصان پس از بیان زحمات و تلاش ها، با نقد منصفانه نواقص را  نقد کرد.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه تک تک آراء مردم سرنوشت کشور را رقم می زند تأکید کرد: با تطبیق گزینه اصلح با ملاک ها و معیارهای صحیح، در انتخابات که یک کار بزرگ الهی و ملی است شرکت کرده تا مسیر نظام جمهوری اسلامی که نظامی الهی است و در مقابل ظالمان عالم ایستاده است، استمرار یابد.