۲۵م، اردیبهشت ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۵م, اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۲ ب.ظ | کد خبر: 64464

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آئین باشکوه و ارزشمند افتتاح پایگاه سلامت حاج حسین حکمت و اهدای آن به دانشگاه علوم پزشکی دزفول با حضور حجة الاسلام والمسلمین بیگدلی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی دزفول، اعضاء مجمع خیرین سلامت دزفول، دکتر پریدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول و خانواده حاج حسین حکمت در ایام میلاد باسعادت حضرت بقیة الله الاعظم(عج) برگزار شد.

امام جمعه دزفول در این آئین باشکوه ضمن تبریک ولادت قطب عالم امکان گفت: باید عبرت گرفته و تلاش کنیم برای آخرت خود توشه و ذخیره فراهم نماییم.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: کاری که توسط خود شخص و در زمان حیات صورت پذیرد ولو کوچک باشد، ارزشمندتر از کاری است که توسط دیگران به نیت شخص انجام گیرد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول با اشاره به اینکه مجتمع خیرین سلامت کشور از مخلص ترین و موفق ترین نهادها می باشند خاطرنشان کرد: انجام چنین کارهایی در سطح شهرستان دزفول بسیار ارزشمند است و سند افتخاری برای شهرستان محسوب می شود.

امام جمعه دزفول بیان و معرفی کار خوب و ارزشی صورت گرفته را ضروری دانست و افزود: موضوع سلامت باید مسیر خود را طی کرده و با هیچ موضوع دیگری گره نخورد.

امام جمعه دزفول شروع کار مجمع خیرین سلامت در دزفول را از ۶ سال پیش عنوان کرد و ادامه داد: کاری که ارزشی و خیر باشد و با اخلاص توأم شود کاری ماندگار بوده و رشد و پیشرفت می کند.

شایان ذکر است که در پایان این مراسم هدایای نفیسی توسط حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول به بانیان این کار خیر و ارزشمند اهدا شد.