۲۵م، اردیبهشت ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۵م, اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱:۰۰ ب.ظ | کد خبر: 64459

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آئین باشکوه افتتاح سالن نمازخانه دبستان یاسر پایگاه چهارم شکاری دزفول در ایام باسعادت اعیاد شعبانیه و با حضور حجة الاسلام “مطهری نژاد” مسئول عقیدتی سیاسی پایگاه چهارم شکاری دزفول، “جرجانی” مدیر آموزش و پرورش و معاونین، “کاتب صابر” مدیر دبستان یاسر و دانش آموزان این دبستان برگزار شد.

امام جمعه دزفول ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و خصوصا میلاد امام زمان(عج) یاد شهدا را گرامی داشت و گفت: امنیت، اقتدار، سرافرازی، عزت ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران از برکت خون شهدا و عنایات حضرت ولی عصر(عج) می باشد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی اقامه نماز را از مشخصه ها و خصایص اولیاء خدا دانست و اظهار کرد: راه اندازی و بازسازی سالن نمازخانه مصداق کامل آیه شریفه قرآن است که میفرماید «اولیاءالله و بندگان خدا کسانی هستند که هنگام قدرت و توان نماز را اقامه می کنند.»

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول افزود: جامعه ای که در مسیر اقامه و برپاداشتن نماز پیش رود یقینا در تمام زمینه ها رو به پیشرفت می باشد و فاصله گرفتن از نماز ابتدای انحراف خواهد بود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول تصریح کرد: تغییر کاربری این مکان که در دوران حکومت پهلوی و زمان طاغوت برای معصیت الهی ساخته شده بود، به مکانی برای اقامه نماز و بندگی خدا، بسیار ارزشمند و زیبا می باشد.

همچنین ا مام جمعه دزفول در خصوص انتخابات خاطرنشان کرد: انتخابات صحنه بسیار مهمی است و باید همه در صحنه حضور یافته و تلاش کنیم که با سخنان و رفتار خود دشمن را شادمان نسازیم.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی ادامه داد: با هر برگ رأی که به صندوق انداخته می شود تیری به سمت دشمن شلیک می شود.

قابل ذکر است که نماز ظهر و عصر به امامت حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در سالن نمازخانه دبستان یاسر پایگاه وحدتی دزفول که افتتاح شده بود اقامه شد.