۲۳م، اردیبهشت ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در جشن نیمه شعبان درمیدان آزادی، فاطمیه و ورزشگاه شهید رجایی

امام جمعه دزفول: یار امام زمان(عج) و منتظر حقیقی باید اهل استقامت و ایستادگی باشد.

زمان انتشار: ۲۳م, اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱:۰۶ ب.ظ | کد خبر: 64418

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در شب نیمه شعبان در جشن میلاد امام زمان(عج) که در میدان آزادی دزفول برگزار شده بود در جمع باشکوه مردم دوستدار امامت و ولایت ضمن تبریک میلاد باسعادت منجی عالم بشریت گفت: آرامش و امنیت کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران از توجهات و عنایات ولی عصر(عج) و فداکاری و از جان گذشتگی شهدا می باشد.

امام جمعه دزفول در این جشن باشکوه که همه ساله در این مکان برگزار می شود با توجه به نامه امام زمان(عج) به شیخ مفید خاطرنشان کرد: شیخ مفید در جایگاهی بوده است که خداوند به امام زمان اجازه می دهد که با شیخ مفید مکاتبه نمایند.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: ما نیز می توانیم شرایط را به گونه ای فراهم نماییم که امام عصر(عج) برای ما  نیز دعا کند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول تصریح کرد: یار امام زمان(عج) و منتظر حقیقی باید اهل استقامت و ایستادگی در برابر مشکلات و وسوسه های شیطان و اهل مقاومت در برابر دشمنان باشد.

امام جمعه دزفول با توجه به نامه امام زمان(عج) افزود: پیروی از فرمایشات امام عصر(عج) موجب آرامش در جامعه می شود و التهاب و اضطراب در جامعه بدلیل فاصله  گرفتن از فرمایشات آن امام همام  می باشد.

امام جمعه دزفول ادامه داد: امام زمان(عج) در این نامه به شیخ مفید می فرماید که از تمام حوادثی که بر شیعیان می گذرد و همچنین از تمام خطاها و گناهان باخبر می باشد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: حضرت مهدی(عج) عدم التزام به دستورات الهی را موجب نیافتن توفیق توبه دانسته و می فرماید که پس از مرگ ندامت و پشیمانی سودی نخواهد داشت.

همچنین در شب نیمه شعبان المعظم در سراسر شهرستان دزفول جشن های مردمی باشکوه متعددی برپا شده بود و حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در تعدادی از این مراسم از جمله جشن در کلوپ ورزشی و فاطمیه منطقه قلعه این شهرستان شرکت کرد.