۲۱م، اردیبهشت ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۱م, اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۱ ب.ظ | کد خبر: 64375

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار دکتر “مرتضی موصلی” مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان، به همراه “مهران خوشبخت” مدیر کمیته امداد دزفول در مسجد امام حسن مجتبی(ع) معروف به مسجد آیت الله قاضی(ره) ضمن تشکر از تلاش ها و توجهات مسئولین کمیته امداد استان به شهرستان دزفول گفت: مدیریت انقلابی، جهادی و تلاشگر که مورد نظر مقام معظم رهبری می باشد همین برنامه استانی در زمینه توجه به شهرستان ها می باشد که بسیار ارزشمند است.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: ما معتقدیم که ظرفیت های فراوانی در شهرستان وجود دارد و می توان آنها را افزایش داد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: یکی از ارزشمندترین کارهای فرهنگی کمیته امداد تولید اشتغال است که موجب حفظ کرامت خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) شده و حرکت اصیل فرهنگی محسوب می شود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول تصریح کرد: ۵۱۰۰ شغل ایجاد شده در استان در سال گذشته بسیار خوب است ولی باید این میزان افزایش یابد که با توجه به توانمندی مدیران کمیته امداد، امکان پذیر است.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه با تمام ظرفیت به محرومین خدمت رسانی می کنیم افزود: در حال حاضر در حال ساخت و یا تکمیل چند مسجد در مناطق محروم شهرستان توسط خیرین می باشیم.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی ادامه داد: گروه های جهادی با پوشش کارهای عمرانی به مناطق محروم و روستاها رفته و ضمن انجام کارهای عمرانی مورد نظر به انجام کارهای فرهنگی نیز می پردازند.

دکتر مرتضی موصلی مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان گزارشی از خدمات در سال گذشته ارائه داد و گفت: در راستای هدایت ها و منویات مقام معظم رهبری خانواده های تحت پوشش در زمینه های اقتصادی، اجتماعی، و فکری و فرهنگی که پیش نیاز خدمات اقتصادی می باشد قرار گرفته اند.

موصلی مهمترین برنامه کمیته امداد را حفظ کرامت و منزلت خانواده ها دانست و اظهار کرد: متناسب با ظرفیت استان و شرایط مناطق برنامه شغل های کوچک در حوزه صنایع دستی، کشاورزی، دامداری و … تعریف شده است.

وی به ایجاد ۵۱۰۰ فرصت شغلی و ساخت ۱۰۰۰ مسکن در سال ۱۳۹۵ اشاره کرد و گفت: کمیته امداد تلاش دارد با ایجاد کسب و کار برای خانواده ها در راستای اقتصاد مقاومتی که مورد تأکید مقام عظمای ولایت است، قدم بردارد.

مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان افزود: در سال گذشته ۸۵ میلیارد تومان کمک های مردمی در استان جمع آوری شده که از این میزان سهم شهرستان دزفول ۵ میلیارد تومان در زمینه های مختلف بوده و جزء چند شهرستان اول استان قرار دارد.