۲۰م، اردیبهشت ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۰م, اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۳:۱۵ ب.ظ | کد خبر: 64352

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة الاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار حجة الاسلام والمسلمین “محمدجواد کارخانه” مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج، سرهنگ “محمدعلی تملکی” مسئول معاونت عقیدتی ناحیه مقاومت بسیج و “مجتبی چناری” مسئول معاونت سیاسی ناحیه مقاومت بسیج دزفول به همراه مسئول کانون بسیج فرهنگیان در هفته تربیت و آموزشی عقیدتی سیاسی سپاه ضمن تبریک اعیاد ماه شعبان و عید بزرگ ولایت گفت: جایگاه سپاه بسیار حساس و کلیدی است و باید اهمیت آن را شناخت.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: رسالت اصلی سپاه حراست و پاسداری از انقلاب اسلامی در تمام عرصه ها اعم از جنگ سخت و جنگ نرم می باشد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول خاطرنشان کرد: جنگ نرم، جنگ خاموش تمام عیار است که ظهور و بروز نداشته ولی نبرد بین نیروهای حق و باطل وجود دارد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی با توجه به ضرورت تجهیز سپاه، گفت: وظیفه اقتضا می کند که با بصیرت افزایی و تقویت مبانی اعتقادی و دینی نیروهای بسیج و سپاه، توان خود را ارتقا داده و متناسب با وظیفه خطیری که به عهده می باشد آماده و مهیا شد.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: هر نظام و ارتشی، و هر نیروی مسلحی یک بخش ویژه دارد و سپاهیان، افسران و فرماندهان ویژه جنگ نرم هستند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان دزفول در خصوص انتخابات خاطرنشان کرد: انتخابات یکی از موضوعات کلیدی و سرنوشت ساز جامعه و نظام بوده و نباید به گونه ای عمل شود که مبانی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی زیر سؤال برود.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: دوست و دشمن، همگی به این موضوع که ولایت فقیه مظهر قدرت ایران می باشد اذعان دارند.