۲۲م، اردیبهشت ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت نامه شهید عبدالامیر خرمی

انگیزة من از جبهه رفتن ادای تکلیف شرعی و لبیک به پیام امام است.

زمان انتشار: ۲۲م, اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 64335

بسم الله الرحمن الرحیم

وصیت نامه شهید عبدالامیر خرمی

با سلام به امام زمان و نائب بر حقش و امت شهید پرور شهادت می دهم که خدا معبود من است و یکتاست و حضرت محمد(ص) رسول و بندة اوست و شهادت میدهم که بعد از او دوازده امام، جانشین او بوده که اولی از آنها حضرت علی(ع) و آخرین ایشان امام زمان(ع) می باشد که الآن در حال غیبت است و قابل ذکر است که من به دلخواه خود به جبهه رفته ام انگیزة من از جبهه رفتن ادای تکلیف شرعی و لبیک به پیام امام است.

و از امت همیشه در صحنه خواستارم که همچنان در صحنه باشند و امام را تنها نگذارند و از او که ولایت امر به دست اوست متابعت کنند.

مادر میدانم که نتوانستم برای تو آن باشم که می بایست باشم و نتوانستم زحمات تو را که جبران ناپذیر است جبران کنم امیدوارم که مرا ببخشی و از اشتباهات من درگذری. و همچنین پدر من می دانم که شاید تو و مادرم دیگر جای شهادت مرا نداشته باشی لکن حضور من در جبهه تکلیف بود و من ناچار در انجام آن. امیدوارم که تو نیز مرا ببخشی و از خواهران خود می خواهم همچون پیش، در حفظ حجاب خود کوشا باشند و از برادران خود خواستارم که همواره راه آنها به صلاح اسلام باشد.

از دوستان و اقوام خود خواستارم که اگر حقی برگردن من دارند آن را از خانواده بطلبند و اگر از من ناراحت شده اند مرا ببخشند.

امیدوارم که هر چه زودتر امام زمان(عج) ظهور کرده و تمام ظالمان و ستمگران را نابود کرده و زمین را از عدل و داد پر کند.    والسلام          عبدالامیر خرمی ۲۳/۲/۱۳۶۵

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول