۱۷م، اردیبهشت ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۷م, اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۳ ق.ظ | کد خبر: 64309

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حسین گلستانباغ جانباز دوران دفاع مقدس و عضو شورای اسلامی شهر دزفول ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز معلم و با اشاره به سخن مقام معظم رهبری گفت: جانبازی موضوع ماندگار جنگ بوده و با همه اقشار جامعه متفاوت می باشد و این نشان از عظمت ایثارگری جانبازان دارد.

سخنران پیش از خطبه های این هفته شهرستان دزفول در خصوص اهمیت رسیدگی به شرایط معلمین خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی می توانند قانونی تصویب کنند که معلم زندگی آسوده تری داشته باشد.

گلستانباغ اهمیت انتخابات را مورد توجه قرار داد و افزود: مردم همیشه و در تمام صحنه ها از جمله انتخابات حضور داشته و هیچگاه بدعهدی و بی توجهی نکرده اند.

وی با اشاره به اینکه باید قدر ملت را دانست اظهار کرد: حتی دشمنان نیز اذعان دارند که انقلاب اسلامی به ایران حیاتی دوباره داد و از جانب ملت ایران بسیار احساس خطر می کنند.

سخنران پیش از خطبه های این هفته شهرستان دزفول تصریح کرد: همانگونه که شب قدر شب رقم زدن سرنوشت یک ساله بوده و باید با بیداری سپری شود، روز انتخابات نیز روز انتخاب سرنوشت بوده و باید آن را با بیداری و بصیرت پشت سر گذاشت.

گلستانباغ حضور توأم با بصیرت و آگاهی مردم در انتخابات را ضروری خواند و افزود: بصیرت نوعی دید درونی و نیروی قلبی بوده که با دید چشم ظاهری تفاوت دارد و با کمک نور الهی می توان حق را از باطل تشخیص داد.

سخنران پیش از خطبه های این هفته شهرستان دزفول تأکید کرد: حق انتخاب موهبتی است که با تقدیم هزاران شهید و جانباز و ایثارگر نصیب ما شده و نباید آن را با ظواهر ضایع کرد.

جانباز دوران دفاع مقدس ادامه داد: قانون نسبت به شوراها و مدیریت شهری ضعف دارد و باید اصلاح شود.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات شوراها اظهار کرد: در انتخاب رئیس جمهور مردم سرنوشت سیاستگذاری و اجرایی کلان کشور را تفویض می کنند ولی در انتخاب اعضای شوراها، اداره امور و حل کلیه مشکلات جاری به افراد واگذار می شود.

سخنران پیش از خطبه های این هفته شهرستان دزفول گفت: تمام مسائل شهر و روستا بجز مسائل سیاسی و نظامی و امنیتی بر عهده شورا می باشد و به همین دلیل باید افرادی که درد مردم را درک کنند انتخاب شوند.