۱۵م، اردیبهشت ۱۳۹۶
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت نامه شهید عبدالحسین دهقان زاده

همیشه خدا را در نظر داشته باشید.

زمان انتشار: ۱۵م, اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 64203

 بِسْمِ ٱللّٰهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِیمِ

وصیت نامة پاسدار شهید عبدالحسین دهقان زاده

رَبَّنَا أَفْرِغْ عَلَیْنَا صَبْرًا وَثَبِّتْ أَقْدَامَنَا وَانصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْکَافِرِینَ

بنام خدا و با درود به امام امت و یاد شهیدانی که چون ندای حق را شنیدند عاشقانه بسوی او شتافتند و در اوج انسانیت با خون خود این حقیقت را گواهی کردند و بسوی معشوق خویش شتافتند.

من آنچه در این جنگ و نبرد حق علیه باطل آموخته ام جبهة حق و مکتب دو ضابطه دارد اخلاص و ایثار، تنها برای خدا بودن و در راه خدا خون دادن و بندگی خدا.

پدر و مادر آنچه مسلم است این است که من هم مانند دیگر برادران، عاشق شهادتم و اگر مرا شهید بدانید لازم نیست برایم عزاداری کنید.

مادر و پدر عزیزم شما شب و روز برایم زحمت کشیدید تا مرا بزرگ کردید اگر من شهید شدم خواهش می کنم ناراحت نباشید افتخار کنید که چنان فرزندی را تربیت کردید و آنهم در راه اسلام شهید شد.

پدر و مادر من نمی گویم گریه نکنید چرا گریه نکنید ولی گریه تان بخاطر خدا و اسلام باشد نه برای من. شما شب و روز برایم زحمت کشیدید و مرا بزرگ کردید از اینکه نتوانستم وظیفة خود را آنطور که باید انجام بدهم امیدوارم مرا ببخشید و از خدا برایم طلب آمرزش کنید. همیشه برای امام امت دعا کنید تا او را برای ما نگه دارد.

مادرم کوه باش و چون کوه استقامت کن و لحظه ای از نام و یاد خدا غافل نباش برادر بزرگم تو برادر من بودی من قدر این برادری را نتوانستم ادا کنم برادر امیدوارم مرا ببخشی.

به شما وصیت می کنم که از کوچکی نماز بخوانید و روزه بدارید و همیشه حرف پدر و مادر خود را گوش دهید.

مادر عزیزم از اینکه بعضی مواقع شما را اذیت کردم مرا ببخشید شما باید راه زینب(س) را ادامه بدهید و همیشه نماز و دعای کمیل را به پا دارید، این نماز جمعه و دعاهاست که به انسان درس می دهد، خواهرانم زینب وار با ناملایمات رفتار کنید.

به دوستان :

دوستان عزیز شما را به تقوا دعوت می کنم کاری که انجام می دهید همیشه خدا را در نظر داشته باشید امام را دعا کنید و از خدا بخواهید تا او را تا انقلاب مهدی برای ما نگه بدارد و اگر از من بدی دیده اید به بزرگی خودتان ببخشید و از خدا برایم طلب آمرزش کنید .

از دوستان و آشنایان می خواهم که حرفهای امام امت را فراراه خود قرار داده و برای او دعا کنید.

 

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

عبدالحسین  دهقان زاده